מילוי קמטים

עם חלוף השנים הייצור הטבעי של החומצה ההיאלורונית, האלסטין והקולגן בגופנו הולך ופוחת, ובפועל הופך לפחות אפקטיבי לגוף שלנו ובעיקר לפנים. בנוסף חוסר ייצור הקולוגן והאלסטין, מתפתחת ירידה בתאי השומן בגופנו – התוצאה היא תהליך אשר יוצר מראה פנים נפול, לעיתים חרוש ובעל קמטים וקמטוטים אשר נראים באופן קבוע על הפנים שלנו גם ללא שינויים בהבעה. קמטים אלו, שנראים גם כקפלים בעור ניתנים למילוי באמצעות חומצה היאלורונית, ולפעמים בשילוב טכנולוגיות. אנו מטפלים בקמטים קבועים (קמטים סטיים), וקמטים הנובעים מירידה בגמישות העור:

הרופא המטפל

"אני מאוהבת בד"ר ישורון. באתי בפעם הראשונה לטיפול בקמטים בצידי האף ומאז אני לא מפסיקה לחזור בכל פעם לטיפול אחר. מיכל מדהימה, אישה נעימה, מקצועית, עדינה ונותנת לך בדיוק מה שאת צריכה. ממליצה בחום." אלית, חולון.

למה העור מזקן?

התהליך הראשון הוא הירידה בייצור ההיאלורונן, או בשמו המוכר יותר, החומצה ההיאלורונית. החומצה ההיאלורונית היא מרכיב חשוב בעור, מרכיב המעורב בתיקון הרקמה ובריכוז הבריאה של מולקולות מים בתוכו (לחות). התהליך השני אשר משפיע על מראה העור שלנו הוא רמת רקמת השומן התת-עורי. סביבת החיים שלנו רוויה בגורמים המשפיעים על הירידה בייצור החומצה ההיאלורונית בגוף שלנו, חשיפה לשמש ולקרינת השמש, מיעוט בשתיה, זיהום אוויר, שינויים הורמונאליים וצריכת תרופות שונות. לכן ההמלצה של רופא העור של H.CLINIC אסתטיקה היא שמירה קפדנית על הגנת העור במהלך החשיפה לשמש, הקפדה על משמעת שתיה מרובה ושמירה על לחות העור.

ככל שתקדימי לטפל בקמטוטים ובקמטים בפנים, כך מהר יותר תוכל להימניע ממצב של קמטים עמוקים יותר. שימוש נכון בחומצה היאלורונית יאפשר לטפל בצורה טובה בתהליכי ההזדקנות בגוף, כיוון שהוא יביא לשיפור משמעותי במרקם העור, והשלמת החוסרים בחומצה ההיאלורונית שיש לנו בגוף. בסופו של תהליך תוכלי לראות את העור שלך רענן יותר, מתוח יותר, ללא קמטוטים, ובעיקר מראה צעיר הרבה יותר ועדכני. שימוש נכון בחומצה ההיאלורונית מאפשר לתקן תופעות של אסימטריה בפנים והשלמת טיפול בצלקות שונות. 

חומצה היאלורונית למילוי קמטים

קמטים הממוקמים בחלק התחתון של הפנים וניתנים לטיפול באמצעות חומרי מילוי שונים המוזרקים לאזור במסגרת התאמת תכנית טיפולים מתאימה. חומרי המילוי יצליחו לטפל בצורה טובה בכל האזורים המקומטים בפנים, וימלאו לחיים שקועות, ימלאו רקות שקועות, וגומות שונות בעור וכן מילוי שפתיים. ייתרון נוסף ומשמעותי של חומרי המילוי השונים הוא שניתן באמצעותם לטשטש צלקות וקמטוטים בצורה משמעותית. עם חלוף השנים הייצור הטבעי של החומצה ההיאלורונית, האלסטין והקולגן בגופנו הולך ופוחת, ובפועל הופך לפחות אפקטיבי לגוף שלנו. בנוסף חוסר ייצור הקולוגן והאלסטין, מתפתחת ירידה בתאי השומן בגופנו – התוצאה היא תהליך אשר יוצר מראה פנים נפול, לעיתים גם חרוש ובעל קמטים וקמטוטים.

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית, או היאלורונן, הוא חומר המצוי בשפע ברקמות החיבור שלנו בגוף. החומצה ההיאלורונית היא מרכיב חשוב מאוד ברשת החוץ תאית והיא אף תורמת רבות לתקשורת בין התאים. לאדם ממוצע במשקל 70 ק"ג תימצא 15 גרם של חומצה היאלורונית בגוף, כאשר 5 גרם של חומצה היאלורונית נמצא בתהליך של פירוק וייצור מחדש. לפיכך, כאשר ייצור החומצה ההיאלורונית בגוף פוחת עם השנים, מתחיל תהליך הזדקנות העור. מה רואים על גבי העור במקרים של חוסר בחומצה היאלורונית? רפיון של העור, קמטים וקמטוטים, כתמים, כהויות מתחת לעיניים, יובש משמעותי של העור וחוסר רעננות כללי של העור, התוצאה – מראה מבוגר יחסית וחיוורות של הפנים.

כמה בטוחה חומצה היאלורונית?

היתרון המשמעותי בשימוש בחומצה היאלורונית טמון בעובדה שרובם המוחלט של חומרי המילוי בשוק דומים מאוד בהרכב שלהם לחומצה ההיאלורונית הטבעית ולפיכך השימוש בחומצה היאלורונית מאפשר ספיגה טובה מאוד ברקמות העור. חומרים תחליפיים כמו סיליקון רפואי אמנם מהווים מילוי קבוע בגופנו, אך הם לא טבעיים ורבויים תופעות לוואי לעומת השימוש בחומצה ההיאלורונית.

 • לקבלת הצעת מחיר טלפונית או התייעצות

  073-7943560

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

יתרונות חומצה היאלורונית

החומצה ההיאלורונית המוחדרת לגוף היא ברובה טבעית ודומה בהרכבה לחומצה ההיאלורונית אשר מיוצרת בגופנו באופן טבעי. לפיכך, אנחנו נראה ברוב המוחלט של הפעמים ספיגה טובה מאוד של החומצה ההיאלורונית בגוף שלנו. 

תוצאות טובות. טיפול נכון בחומצה היאלורונית יביא לתוצאה אסתטית טובה מאוד. מה היא תוצאה אסתטית טובה מאוד? ראשית שאת תהי מרוצה מהתוצאה ושנית, שהמראה שתזכי לו הוא מראה טבעי כך שמלבדך ומלבד הרופא המטפל לא יידעו כי השתמשת בחומצה היאלורונית. 

החומר דומה בהרכבו לחומצה ההיאלורונית הטבעית. הוא נספג ונטמע היטב ברקמת העור. הזהות הטובה בין החומצה ההיאלורונית המוזרקת לבין החומצה ההיאלורונית שמיוצרת בגוף, משיג רמת בטיחות גבוהה מאד של טיפול למילוי קמטים.

סוגי החומרים נותנים גמישות לרופא. קיימים סוגים שונים של חומצה היאלורונית, סוגים אלו נועדו לתת לרופא המטפל גמישות להתאים לך את החומצה ההיאלורונית הטובה ביותר לפי האזור המטופל, מבנה הפנים שלך, והתוצאה הסופית הנדרשת.

טיפול בחומצה ההיאלרונית לא יוצר מראה קבוע. תלוי בסוג החומצה ההיאלורונית הוא יהייה אפקטיבי ל-18 חודשים ועד ל-24 חודשים מהטיפול. הייתרון בכך הוא שבתוך שנה וחצי תוכלי לטפל בפנים, לרענן אותם ולמנוע היווצרותם של קמטים חדשים. כך או כך, תוכלי להנות ממראה אסתטי איכותי מיד לאחר הטיפול בחומצה היאלורונית.

תקציר על הטיפול:

כמה זמן נמשך הטיפול? כ-30-40 דקות.

בכמה טיפולים מדובר? טיפול בודד. במידת הנדרש מבוצע טיפול השלמה במסגרת הביקורת עם הרופא המטפל.

מה רמת הכאב? הטיפול כמעט ולא מורגש עם אילחוש מקומי.

כמה זמן נשמרות התוצאות? עד 18 חודשים (תלוי בסוג חומרי המילוי), בשימוש בבוטולינום התוצאה נשמרת מספר חודשים (בד"כ 4 חודשים).

מה עלות טיפול בקמטים בין הגבות? נשמח לספר לך יותר, ואף לספק לך הערכת מחיר טלפונית השאירי פרטים בטופס המצורף. 

חומצה היאלורונית מעכבת הזדקנות

אנחנו חיים בעידן בו תוחלת החיים הולכת ומתארכת. לפיכך, גברים ונשים כאחד מקפידים היום יותר ויותר על אורח חיים פעיל ומראה חיצוני מעודכן ורענן. טיפול בקמטים חדשים "קטנים", מה שאנחנו קוראים קמטוטים מוקדם ככל הניתן יאפשר לך לעכב את הגדילה שלהם והיווצרות של קמטים חדשים בעור. החדרה והזרקה של חומצה היאלורונית לרקמות העור, לפנים, לצוואר, לגבות הידיים ולאזורים נוספים בגוף, כולל לאזורים האינטימיים, מאפשרת להעט את תהליך ההזדקנות של העור בצורה טובה. החומצה המוזרקת מצליחה בצורה טובה מאוד להאיץ את תהליך ייצור הקולוגן והאלסטין באזור בו אנחנו מטפלים. הטיפול משלב הקניה של נפח באזור הקמטים ומוביל לטשטוש שלהם הוא העלמה שלהם לגמרי בסיום הטיפול. בתום הטיפול המטופל יוכל להנות מעור מוצר יותר, מוצק משמעותית, גמיש יותר ומתוח בדומה לעור צעיר יותר. בנוסף, רמת הלחות בעור תהייה גבוה הרבה יותר ותעניק לעור מראה בריא ורענן. 

טיפול באמצעות חוצמה היאלורונית תלוי בסוג חומר המילוי בכלל ובכמות המזרקים אותם תחליטי לרכוש בפרט בהתאם להמלצת הרופא המטפל. כמות המזרקים תחושב על ידי הרופא המטפל בתאום מול המטופל לאחר שיסכמו מה התוצאה הסופית הנדרשת. אנו ממליצים לכן – היזהרו ממרפאות ש"דוחפות לכן מזרקים", קיימו תאום ציפיות מלא על כמות המזרקים הנדרשת לפני הטיפול ולא במהלך הטיפול. וודאו מה המחיר למזרק לפני תחילת הטיפול על מנת לא להיות מופתעים עם קבלת החשבון. קרא עוד על מחירי חומרי מילוי >>

חומצה היאלורונית בטוחה וטבעית

טיפול בקמטים, קמטוטים ומילוי נפחים באמצעות חומצה היאלורונית טומן בחובו ייתרונות מרובים. חומצה היאלרונית היא חומר מילוי טבעי ולפיכך בטוח מאוד לשימוש על ידי רופאים מוסמכים לכך מצד אחד ומצד שני הזרקת חומצה היאלורונית צריכה להיות מבוצע באמצעות חומרי מילוי איכותיים בלבד.

חומרי המילוי הנמצאים בשימוש במרפאות H.CLINIC אתסטיקה הם המובילים בשוק האסתטיקה בעולם, מאושרים על ידי מנהל התרופות האירופי, משרד הבריאות הישראלי והתקן האירופאי CE. שימוש במגוון חומרי מילוי מאפשר לרופא המטפל ולמטופל גמישות רבה בטיפול, והתאמה של החומצה ההיאלורונית המתאימה לסוג הטיפולים הנדרש, עומק הקמטים, מבנה הפיגמנטציה, תיקון צלקות ועוד.

ד"ר מיכל ישורון טיפול עיצוב שפתיים

מגוון חומרי המילוי שלנו

ג'ובידרם (Juvéderm) – מוצרי ג'ובידרם מיוצרים על ידי חברת Allergan . חברת תרופות וציוד רפואי גלובלית ,חלוצת פיתוח טיפולי הרפואה האסתטית שהחלה את דרכה כבר לפני יותר משלושים שנה. מגוון חומרי המילוי מסדרת Juvéderm‎ מיוצרים תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. למוצרי הסדרה פרופיל בטיחותי ידוע והם מעניקים  מראה טבעי ותוצאות הנשמרות לטווח ארוך. ‎ נכון להיום יותר מ-26 מיליון טיפולים ברחבי העולם עשו שימוש בחומרי המילוי מסדרת  Juvéderm.

רסטילן (Restylane) – רסטילן הינה חומצה היאלורונית להזרקה המפחיתה סימני גיל, קמטוטים וקפלים, מדגישה ויוצרת שפתיים מלאות, תווי פנים ונפחים כמו גם משפרת את איכותו של העור, מבנהו והאלסטיות שלו. חומצה ההיאלורונית זאת מיוצרת על ידי חברת Galderma השוויצרית. לרסטילן למעלה מ-30 מיליון טיפולים ברחבי העולם ומידע מחקרי רב, מוצרי רסטילן מוכחים מדעית כמעניקים תוצאות טבעיות, הנשמרות לאורך זמן. מגוון מוצרי רסטילן מותאמים לשלבים השונים של התבגרות עורנו ולאזורי הטיפול השונים, כל זאת להענקת תוצאות טבעיות.

סטילאז' (Stylage) – סדרת חומצה היאלורונית סטילאג' המיוצרת במעבדות ויואסי  Vivacy Laboratories, בצרפת. סטילאז' חומצה היאלורונית בעלת תו תקן של ה- CE האירופאי ומאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי. החומצה היאלורונית מבית Vivacy Laboratories  נחשבת לפורצת דרך בפיתוח ובייצור של תכשירים רפואיים המבוססים על חומצה היאלורונית וסדרת סטילאז' כוללת חומרי מילוי למילוי קמטים והוספת נפח, מילוי שקעים, עיבוי שפתיים ותיקון אסימטריה בפנים.

בלוטרו (Belotero) – מגוון המוצרים של Belotero מורכב מחומרי מילוי מתקדמים העשויים חומצה היאלורונית ברמות סמיכות שונות, שנבדקו בקפידה ואושרו כבטוחים לשימוש. בנוסף, Belotero Balance אושר ע"י ה-FDA, רשות המזון והתרופות האמריקאית.

רדיאס  (Radiesse) – חומר מילוי המבוסס על חומצה היאלורונית וגבישי סידן הדומה בהרכבם למינרלים הטבעיים המצויים בעור.RADIESSE  רדיאס מעודד את ייצור הקולגן כדי לשחזר את נפח העור, להחליק קמטים ולשפר את איכות העור לטווח הארוך. RADIESSE  רדיאס זמין כעת גם עם לידוקאין  להזרקה מופחתת כאבים. RADIESSE  רדיאס מחומרי המילוי הבטוחים הקיימים בשוק מאושר  CE  ,FDA ומשרד הבריאות הישראלי. לרדיאס אפקט משולש: מילוי מיידי, נפח והרמה והצהרת העור.

מגוון אינדיקציות וטיפולים

היתרון המשמעותי בשימוש בחומצה היאלורונית טמון בעובדה שרובן המוחלט של חומרי המילוי בשוק דומים מאוד בהרכב שלהם לחומצה ההיאלורונית הטבעית ולפיכך השימוש בחומצה היאלורונית מאפשר ספיגה טובה מאוד ברקמות העור. לפיכך קיים מגוון רחב של טיפולים אסתטיים הניתנים לביצוע על ידי חומצה היאלורונית:
 • מילוי נפחים
 • מילוי שקעים מתחת לעיניים
 • פיסול אף ללא ניתוח
 • טיפול בכהויות מתחת לעיניים
 • מילוי שקעים בצדי האף
 • טיפול בקמטים באזור המחשוף
 • טיפול בקמטים בגב כף היד
 • מילוי רכות
 • טיפול בלחיים שקועות
 • הוספת נפחים ללחיים
 • תיקון אסימטריה בפנים
 • מילוי קמטים
 • החלקת קמטים
 • טשטוש קמטים
 • עיבוי שפתיים
 • עיצוב שפתיים
 • מילוי קמטים באזור המחשוף

ניסיון הרופא- הביטחון שלך

טיפול באמצעות חומצה היאלורונית, לקמטים, לקמטוטים ומילוי נפחים הוא טיפול אסתטיקה רפואי. לקבלת תוצאה רצויה נדרש ניסיון של הרופאה המטפל, בעדינות טיפול ובדיוק טיפול באזור המטופל. רופא לא מיומן עלול לגרום לשטפי דם, באזור המטופל, נזק לעצבים באזור המטופל ואפילו צלקת. הקפידו לשאול לניסיון הרופא המטפל, לחומרי המילוי בהם הוא משתמש ובעיקר נדרש לבצע תיאום ציפיות מלא על התוצאה הסופית הנדרשת. רופאי מרפאת H.CLINIC אסתטיקה הינם רופאים מנוסים, בעלי ניסיון בעבודה עם מגוון חומרי המילוי אשר פורטו לעיל. 

מה חשוב לבדוק?

היום, יותר משנים קודמות, מקובל מאוד לבצע טיפולי אנטי-איג'ינג כטיפולי מניעה, טיפולים שיאפשרו לך למנוע ולעכב משמעותית את השפעת הגורמים הסביבתיים והשפעות הגיל על הפנים שלך – רעננות, עור נקי מכתמים, עדכניות והנאה מטיפוח עצמי הפך מזמן לשיגרה ולא למותרות, כי מגיע לך להיראות ולהרגיש טוב עם הפנים שלך. עם זאת, יש לוודא שהרופא המטפל בעל ניסיון מתאים בטיפול.
 • יש לוודא שהמרפאה משתמשת בחומצה היאלורונית המיוצרת על ידי חברה מוכרת בעל אישורי משרד הבריאות הישראל, מנהל התרופות האמריקאי FDA ו/או ה CE האירופאי
 • הטיפול מבוצע בחדר טיפולים מתאים בתנאי ניקיון תקימים
 • המרפאה מספקת שירות לקוחות הוגן והולם

טיפול בחומצה היאלורונית לא תקנית מסוכן

"הזרקת חומצה היאלורונית שלא יוצרה על פי כל התקנים המחמירים או חומצה היאלורונית מזויפת, מסכנת את המטופל/ת בעיוותים אסתטיים ובזיהום" טוענת ד"ר מיכל ישורון, ממרפאות HCLINIC אסתטיקה. חוסר הקפדה על תנאים סטריליים מחמירים בהזרקה, עלול לגרום לזיהום חמור. טיפול בקמטים שאיננו מבוצע על ידי רופא מיומן ומנוסה- מנתח פלסטי או דרמטולוג – עלול לגרום לנזק עצבי בפנים או לדימום. רופא שאינו מיומן ומנוסה בהזרקת חומצה היאלורונית ובהתאמת סוג חומר המילוי ורמת הסמיכות הרצויה, יכול לגרום לפגם אסתטי ולחוסר פרופורציות בקווי המתאר בפנים.

מה לעשות עם טיפול לא מוצלח?

במידה ועברת טיפול לא מוצלח בחומצה היאלורונית יש באפשרותך לבצע טיפול תיקון ושיפור התוצאה. באמצעות חומר נוגד חומצה היאלורונית אשר נקרא היאלרונידאז (hyaluronidase) קיימת אפשרות לפרק את החומצה ההיאלורונית שהוזרקה לפנים ולבצע תהליך תיקון. ד"ר גלינה שרסטיוק, בעלת עשרות שנות ניסיון בהזרקות חומצה היאלורונית טוענת ש"חשוב לציין כי על מנת למנוע הגעה למצב של טיפול לא מוצלח חייבים לוודא שהטיפול מבוצע על ידי רופא מנוסה עם חומצה היאלורונית, ושהחומצה המוזרקת היא במינון מתאים, לאזור הנכון ובסמיכות המתאימה לך במיוחד". הזרקה של חומצה היאלורונית לא מתאימה או לחלופין בצורה לא טובה מביאה לאסימטריה ובמראה שלא נראה טבעי.

למה לצפות מטיפול למילוי קמטים?

לא ניתן לצפות למחיקה מלאה של כלל הקמטים והקמטוטים, אך אפשר לצפות לשיפור משמעותי במראה, כזה שניתן יהייה להבחין בצורה יפה במראה הפנים. במידה ובמסגרת היעוץ נראה כי צריך לשלב טיפול נוסף באמצעות טכנולוגיות לייזר, נתאים יחד עם המטופל את מבנה ופרוטוקול הטיפולים הטוב ביותר. לאחר השלמת פרוטוקול טיפול מילוי קמטים, או צלקות אפשר לצפות למראה חלק יותר של הקמטים שטופלו, צלקות שיראו מטושטשות יותר ופנים רעננות יותר. המטופל צריך לקחת בחשבון שהתוצאות משתנות ממטופל למטופל לפי פרוטוקול הטיפול שנקבע, סוג חומר המילוי, הסמיכות שלו והתוצאה הסופית לה הוא מייחל. חשוב מאד לדעת ולהבין שלא כל קמט מתאים לכל סוג של חומר מילוי. רוב הרופאים מסכימים ששימוש בחומר המילוי הנכון בדרך הנכונה, מפחית את הקמטים וגם מבטיח תוצאה כללית טובה יותר – זאת אחת הסיבות לכך שחשוב מאד לבצע מילוי קמטים אצל רופא מנוסה מאוד ובמרפאה מסודרת.

מטופלים ממליצים

"אני מאוהבת בד"ר ישורון. באתי בפעם הראשונה לטיפול בקמטים בצידי האף ומאז אני לא מפסיקה לחזור בכל פעם לטיפול אחר. מיכל מדהימה, אישה נעימה, מקצועית, עדינה ונותנת לך בדיוק מה שאת צריכה. ממליצה בחום." אלית, חולון.

"שירות מעולה ומקצועי, רופאה מדהימה. מעודכנת בכל החידושים, נותנת הסברים מקצועיים ומרגיעים, ידי זהב, ותוצאות מצויינות. ממליצה בחום על צוות HCLINIC." שרון, יהוד.

 • לקבלת הצעת מחיר טלפונית או התייעצות

  073-7943560

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
גלילה לראש העמוד