טיפול בסימני מתיחה

טשטוש והעלמת סימני מתיחה בשיטות מתקדמות בשילוב טכנולוגיות לייזר חדשניות – עם הטכנולוגיה שלנו, והידע שלנו – נוכל לסייע לך לטשטש ואף להעלים את סימני המתיחה שלך במהרה.

העור שלנו מקפיד להשתנות במהלך חיינו, משאיר את חותמו על גופנו בדמוי כתמים, קמטים וסימני מתיחה. סמני המתיחה נפוצים מאוד אצל בני נוער ומתבגרים, אצל נשים אחרי הריון, אצל מבוגרים אחרי שינוי במשקל. סימני המתיחה לא מסוכנים לנו בריאותית אך בהחלט מהווים מטרד אסתטי בכל גיל. סימני המתיחה שלכם מופיעים על הישבן, על הבטן, על הירכיים ועל החזה. 

dreamstime_m_59546175

שימו לב! ככל שנתחיל בטיפול בסימני המתיחה מוקדם יותר, כך גדל הסיכוי להסיר את סימני המתיחה ו/או לטשטש אותם בצורה משמעותית יותר.

ב-H.CLINIC אנו מטפלים בטשטוש והעלמת סימני מתיחה כתוצאה:

  • סימני מתיחה כתוצאה משינויים במשקל

  • סימני מתיחה לאחר ניתוח

  • סימני מתיחה לאחר ליידה 

שימו לב! קביעה נכונה של פרוטוקול טיפול לסימני מתיחה, לעיתים על בסיס של שילוב של מספר טכנולוגיות לייזר – קריטי להצלחה של טיפול העלמת סימני מתיחה מוצלח.

העלמה וטשטוש סימני מתיחה מתבצעת על ידי צוות רפואי, רופא עור מומחה ומטפל מנוסה. הנסיון שלנו במרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה מבוסס על פרוטוקולים רפואיים הייעודיים לטיפול סימני מתיחה, תוך שימוש ושילוב בטכנולוגיות הלייזר החדשניות והאפקטיביות ביותר.

טיפול מניעתי מוקדם ככל האפשר יאפשר שליטה בקצב ההתפתחות של סימני המתיחה, ואף עשוי לשפר מהותית את הסיכוי לקבל את התוצאות המיטביות. 

תהליך העלמת סימני המתיחה מתחיל בפגישת התייעצות רפואית, התאמה קלינית של פרוטוקול רפואי אישי לתהליך העלמת סימני המתיחה ובחירת הטכנולוגיה הנכונה לכל מטופל לפי הצרכים שלו וטכנולוגיה המתאימה ביותר להעלמת סימני המתיחה, לרוב מדובר בשילוב של טכנולוגיות להשגת התוצאה הטובה ביותר.

על מנת שתהליך העלמת סימני המתיחה יצליח נדרשת לרוב סדרת טיפולים, ולעיתים גם שימוש בחומרים נוספים כגון חומרי מילוי ו/או סטרואידים המוזרקים על ובאזור המצולק, להשלמה מיטבית של התוצאה.

שימו לב! החלטתם לעבור טיפול בלייזר? אל תתמסרו לטיפול לפני שתוודאו שלמכשיר הלייזר שבו עומדים לטפל בכם יש אישור CE ,FDA ואישור משרד הבריאות! אנו משתמשים במבחר הטכנולוגיות הטובות ביותר אשר מאושרות FDA, CE ומשרד הבריאות הישראל, בהתאמה רפואית למקרה הספציפי בו אנו מטפלים, ביניהן:

1. CO2 laser (CORE) – Fractional Ablative Treatment CO2 Laser. מערכת לייזר אבלטיבי מבית חברת Syneron העושה שימוש בקרן לייזר אשר מספקת אנרגיה מרוכזת בעוצמה גבוהה מאוד, המאפשרת לטפל בשכבות הרדודות והעמוקות ביותר בעור, וגורמת לעור להפוך רקמות העור הצלקתיות לרקמה רגילה.

2. The Icon System – Fractional non-ablative laser for skin resurfacing-1540 nm. טכנולוגיית לייזר מבית חברת Cynosure האמריקאית המניבה ייצור מזורז של רקמה חדשה ובריאה, כנגד הרקמה המצולקת בעור. סדרת טיפולים מסוג זה תביא לשליטה בסימני המתיחה ותשפיע עמוקות על גמישות העור.

3. Pulsed dye laser (VBEAM) – PDL. טכנולוגיית לייזר אפקטיבית במיוחד לטיפול בכלי דם ונגעים וסקולאריים מבית חברת Syneron. שימוש בטכנולוגיה זו נפוץ ביותר לטיפול בסימני מתיחה אדמדמים, צלקות אקנה אדומות וצלקות קלואידיות, המתאפיינות ברקמת עור צלקתית מעובה.

ייתרונות לטיפול העלמת סימני מתיחה ב-H.CLINIC

צוות רפואי ומטפלים בעלי עשרות שנות ניסיון מצטבר בתחום – הצוות הרפואי וצוות המטפלים של H.CLINIC בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים בטיפולים אסתטיים שונים בלייזר ובכללם הסרת צלקות וסימני מתיחה. H.CLINIC משקיעה רבות בצוות המומחים שלה בהדרכות ובהכשרות מקצועיות לשימור הידע וברכישת ידע ומיומנות עדכניים עם התקדמות הטכנולוגיה והמדע.

הלקוח תמיד במרכז הפעילות שלנו ותוצאות איכותיות מובילות אותנו – שביעות רצון הלקוח עומדת במרכז הפעילות שלנו, ושירות לא פחות ממושלם הוא דרך החיים שלנו. שיתוף מלא של תוצאות צפויות, סיכונים, החלטות מקצועיות מהווה ערך עליון עבורנו. אנו נכיר אותך כלקוח באופן אישי, נבטיח לך את התאמת הטיפול המתאים לך ביותר ונלווה אותך בתהליך עד לשביעות רצונך המלאה מהטיפול ומהשירות.

מובילות טכנולוגית בכל תחומי הפעילות שלנו – שימוש בטכנולוגייה המתקדמת ביותר, מאושרת FDA, מאושרת CE ומאושרת משרד הבריאות. וכן התאמתה של הטכנולוגיה למטופל עומדת במרכז העשיה שלנו. המרפאה שלנו מצויידת במספר רב של טכנולוגיות לייזר מתקדמות ואיכותיות ביותר. הטכנולוגיות שלנו ברובן מתאימות לשימוש גם בילדים ומתבגרים ומבוססות על החברות המובילות והגדולות בתחומן, חברת Syneron וחברת Cynosure המובילות את תחום הטכנולוגיה האסתטיקה בעולם

שאלות ותשובות נפוצות לטיפול העלמת סימני מתיחה:

לרוב ניתן לראות שיפור ניכר כעבור 30 עד 60 ימים מהטיפול. אך כמובן שלכל צלקת זמן החלמה משלה, התלוי בסוג הצלקת, פרוטוקול הטיפול הרפואי ועוד.

טיפול להעלמת סימני מתיחה מומלץ מאוד לבצע על ידי רופא מנוסה, במרכז רפואי אשר יעמוד לשירותכם בכל שאלה, ייתן לכם מענה בעת הצורך ויעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

בשנים האחרונות הוכח על ידי מחקרים רבים, כי ככל שהטיפול בצלקת מתחיל מוקדם יותר, כך הסיכוי להעלמת סימני המתיחה גובר בצורה משמעותית. על כן מומלץ להתייעץ עם רופא מומחה מוקדם ככל האפשר ולהבין את התהליך ואת המשמעויות שלו. 

טיפולים נוספים שעשויים לעניין אותך >>

העלמת נימים וורידים באמצעות טכנולוגיות לייזר ובהזרקה - תוצאות החל מהטיפול הראשון.
טיפול בהתקרחות באמצעות PRP. טיפול איכותי, ללא תופעות לוואי עם תוצאות טובות.
הסרת קעקועים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הרבה יותר תוצאות בפחות טיפולים - PICOWAY
סובלת מדליפת שתן במאמץ? תוך כדי צחוק? דפילת שתן במהלך פעילות ספורטיבית? אצלנו תוכלי לקבל טיפול מדהים
הסרת שיער בלייזר ללא צורך באלחוש עם תוצאות מהירות יותר מטכנולוגיות לייזר אחרות.
גלילה לראש העמוד