פלזמה תרפיה לפנים

טיפול בטסיות לעור הפנים

תהליך ההתבגרות לא פוסח על עור הפנים והגוף, הוא פוגע באופן ניכר ברקמות השונות בגופנו מה גם שהגוף שלנו מפסיק לייצר קולוגן ואלסטין באותה הרמה עם התבגרותנו. תהליך ההתבגרות הופך את עורנו למוצק יותר, יבש יותר, פחות רענן ולעיתים מקומט במקומות שונים בפנים ובגוף, בדיוק במקומות שמפריעים לנו. 

מחזירים לפנים שלך את החומר הטבעי הטוב ביותר

טיפול בשיטת הפלזמה בוסטר לעור הוא טיפול חדשני ומצליח להצערת עור אשר עושה שימוש במשאביו הטבעיים של הגוף ומביא לחידוש פני העור ללא תרופות, משחות שונות וטכנולוגיות אחרות. פלזמה בוסטר היא פלזמה אשר עשירה בחלבון המיוצר מדם המטופל – החדרתה של הפלזמה לפנים ו/או לגוף המטופל מעודדת את הגוף להתחיל בתהליך של ריפוי הרקמות שניזוקו ומעניקה לו את המראה הצעיר, הרענן נקי מקמטוטים ופיגמנטציה.

מחזירים לפנים שלך את החומר הטבעי הטוב ביותר

הטיפול בשיטה הינו פשוט. הפלזמה הנאספת מדמו של המטופל מוזרקת ישירות אל האזורים הייעודיים בפנים, תחת אלחוש, ומבוצעת באמצעות מחטים מיוחדים המותאמים להליך. משך תהליך ההזרקה הינו קצר יחסית, הוא נעשה באופן שטחי עם רמת כאב נסבלת ביותר.

"ארץ הפלאות, H.Clinic, זה המקום בו אני מתפנקת, ומגשימה חלומות קטנים.הד"ר שמטפלת בי היא ד"ר מיכל ישורון, אני קוראת לה – הלוחשת לקימטוטים….בידי הזהב שלה היא מיישרת את שהתקמט ויוצרת מראה טיבעי אמיתי, בדיוק שכמו שאני אוהבת!" אמיליה, מושב חצב

dreamstime_m_29830737

שלבי טיפול פלזמה בוסטר לפנים

  • שלב א: נאסף מגוף המטופל דם בכמות המתאימה לאופי הטיפול (מדובר במעט דם, בדומה לכמות הנלקחת בבדיקות דם שגרתיות).
  • שלב ב: דם המטופל מועבר למבחנה ייעודית אשר מסוחררת בסרכזת (צנטריפוגה) ייחודית. המבחנה מצוידת בג'ל הפרדה מיוחד המאפשר קבלת פרופיל ביולוגי אופטימלי של פלזמה בוסטר. פעילות הצנטריפוגה וג'ל ההפרדה מאפשרים בידוד של תאי הדם האדומים והפחתה משמעותית של הגרנולוציטים – הגורמים לתהליכים קטבוליים עם יעילות קלינית מוכחת, בכך ניתן לייצר פלאזמה מעושרת ביותר.
  • שלב ג: הזרקת הפלאזמה המעושרת לפנים ו/או לגוף המטופל בהליך פשוט יחסית הנמשך כ-20 דקות.

היתרונות בטיפול פלזמה בוסטר לפנים

  • תוצאות טובות מאוד. שיפור מהותי במראה העור ושימור פני העור רענן, צעיר ומחודש להרבה זמן ללא תהליך החלמה.
  • אין חשש מפגיעה ברקמות קיימות. 
  • טיפול קצר עם התאוששות מהירה ללא זמן החלמה. לקיחת הדם והחדרת הפלאזמה המועשרת לפנים ו/או לגוף נמשכים זמן קצר ביותר.
  • הטיפול מתאים גם לבעלי עור כהה.

ד"ר מיכל ישורון על טיפולי פלזמה בוסטר

שאלות ותשובות לטיפול פלזמה בוסטר

טיפול ערפד או הפלזמה ליפטינג הוא טיפול פלזמה בוסטר משולב עם חומרים נוספים כגון חומצה היאלרונית הנותנת תוצאות מידיות כאשר הפלזמה בוסטר שומר על התוצאות לאורך זמן. לפני טיפול כזה יש לקבל יעוץ מוקדם ולקבל החלטה נכונה יחד עם הרופא המטפל.

לאחר טיפול פלזמה בוסטר לפנים אין זמן החלמה. חוזרים מיד לשגרת פעילות רגילה לאחר הטיפול. בהתאם לרגישות עור מטופל, יכול ותהייה נפיחות או שטפי דם מועטים באזור המטופל, רגישויות אלו חולפות לאחר מספר שעות או בתוך 1-2 ימים ואינן שכיחות כלל.

רופא מומחה שעבר הכשרה מתאימה ראשי לבצע טיפול פלזמה בוסטר בפנים ובגוף. הרופא המוכשר ישתמש בתהליך הנכון המתאים למטופל, ידע להסביר על הטיפול בצורה הטובה ביותר ולהתאים את דרך הטיפול הטובה ביותר. יש לשים לב לא לקבל טיפול מסוג זה מרופא שלא עבר הכשרה מתאימה.

טיפולים נוספים שעשויים לעניין אותך >>​

העלמת נימים וורידים באמצעות טכנולוגיות לייזר ובהזרקה - תוצאות החל מהטיפול הראשון.
טיפול בהתקרחות באמצעות פלזמה בוסטר. טיפול איכותי, ללא תופעות לוואי עם תוצאות טובות.
הסרת קעקועים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הרבה יותר תוצאות בפחות טיפולים - PICOWAY
סובלת מדליפת שתן במאמץ? תוך כדי צחוק? דפילת שתן במהלך פעילות ספורטיבית? אצלנו תוכלי לקבל טיפול מדהים
הסרת שיער בלייזר ללא צורך באלחוש עם תוצאות מהירות יותר מטכנולוגיות לייזר אחרות.
גלילה לראש העמוד