מיצוק העור – Tightening

מיצוק העור - Skin Tightening - "סדרת סינדרלה" למיצוק עור

dreamstime_xl_73408947

בעור שלנו, בעיקר בעור הפנים, חלים שינוים ככל שאנחנו מתבגרים. תהליך זה הוא טבעי ועובר על כל האוכלוסייה באשר היא בטח כאשר תוחלת החיים בעליה והחשיפה שלנו לקרינת השמש באזור בו אנחנו חיים היא די ממושכת במהלך השנה. שינויים הורמונליים העוברים על הגוף, הזדקנות טבעית של גופנו וכן שינויים מטבוליים העוברים על העור בגוף ובפנים ומשפיעים גם הם על מראה העור. 

טיפול מיצוק העור – Tightening בסדרת סינדרלה מתאים מאוד לקראת אירוע, אפשר לעשות אותו 2-3 ימים לפני האירוע ולקבל מחמאות רבות – תוצאות אפשר לראות כבר במהלך הטיפול הראשון.

השינויים בעור הפנים באים ליידי ביטוי בצורת פיגמנטציה (כתמים), התרחבות כלי דם (נימים וורידים) ואיבוד האלסטיות של הרקמות. שינויים אלו מקנים לעור נראות פחות עדכנית, עייפה, שלא לאמור מראה מקומט. עור הפנים שלנו, כתוצאה משינויים אלו, הופך דק, יבש, מוכתם והרבה פחות חיוני ממה שאנחנו מצפים. למרות ששינויים אלו הם טבעיים, יש אפשרות לשפרם בצורה מהותית בשילוב טכנולוגיות שונות הקיימות היום כאשר התוצאה היא: עור מוצק יותר, חלק יותר, צעיר יותר, חיוני ומלא ברק.

מצליח בצורה מעולה לעשות את העבודה כבר מהטיפול הראשון. טיפול איכותי למיצוק העור – Tightening, באמצעות טכנולוגיה מבוססת לייזר Gentle Max Pro (לא באמצעות גלי רדיו) ובשילוב תכשירים משלימים 

איך עובד הטיפול?

באמצעות טכנולוגיית הלייזר המתקדמת GENTLE MAX PRO מבית סינרון קנדלה אנחנו נהדק את העור ונמצק אותו. באמצעות טכנולוגיית הלייזר אנחנו נחמם את הרקמה התת עורית מבלי ליצור פגיעה בעור ונשיג מתיחה של סיבי קולוגן ישנים ונעורר ייצור של סיבי קולוגן חדשים. אנחנו נצליח באמצעות הטיפול ליצור רקמת עור חזקה יותר, מתוחה, מבריקה וערנית. הטיפול משולב בתכשירים איכותיים המעניקים לעור לחות וחיות.
טיפול מיצוק העור בסדרת סינדרלה לא כרוך בזמן החלמה – המטופל חוזר לשגרה באופן מידי בתום הטיפול – תוצאות אפשר לראות כבר במהלך הטיפול הראשון.

לאחר טיפול בסדרת טיפולי האנטי אייג'ינג: מיצוק העור – Tightening "סדרת סינדרלה למיצוק העור" אפשר לראות תוצאות יפות מאוד כבר לאחר הטיפול הראשון ובהחלט לשפר בצורה משמעותית את מראה העור, חיוניותו ומיצוקו.

טיפול מיצוק העור – Tightening מורכב מסדרה של 5 טיפולים, אשר מבוצעים מידי 3-4 שבועות, בהתאם לצורך. הטיפול מיועד לנשים ולגברים כאחד, אשר רוצים להשפיע על הניראות שלהם –  שלהם ממראה רפוי ולא עדכני למראה מתוח יותר, מבריק יותר, עדכני וטבעי ללא טיפולים כבדים כמו פילינג מלא או חומרי מילוי שונים.

MichaelaSamplesWednesdayHairRemoval-8

שאלות ותשובות על טיפול מיצוק העור:

הטיפול מתאים לגברים ונשים כאחד. הטיפול מומלץ החל מגיל 30 ומראה תוצאות מידיות לעור הפנים.

טיפול מיצוק העור באמצעות לייזר הוא לא טיפול מסוכן ומבוצע בהתאם לפרוטוקול הטיפול המומלץ.
עם זאת חשוב, למרות שמדובר בטיפול אסתטיקה רפואי, יש לוודא שבוחרים בצורה טובה מאוד ושקולה את המרפאה בה מבצעים את הטיפול הנדרש. יש להקפיד לבחור במרפאה עם פיקוח רפואי מתאים על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

סדרת סינדרלה – טיפולי מיצוק העור באמצעות לייזר הוא טיפול קל ורך עם תוצאות מצוינות. הטיפול מתאים במיוחד לעור רפוי, עייף ולא עדכני. הטיפול לא מהווה תחליף לטיפול פילינג לייזר עמוק, או טיפול אחר המיועד להסיר קמטים עמוקים או מילוי נפחים בעור. על מנת לוודא שהטיפול מתאים לך יש לקיים פגישת ייעוץ עם צוות המומחים המנוסה שלנו. במהלך הפגישה תוכל/י לקבל את המיידע המלא על התאמתך לטיפול ועל אפשרויות הטיפול השונות הקיימות.

סדרת סינדרלה – טיפולי מיצוק העור באמצעות לייזר הוא טיפול לא כואב ולא דורש זמן החלמה. לטענת מטופלים רבים מדובר בתחושת חימום באזור המטופל אשר ניתנת לבקרה על ידי הצוות המטפל. בכל מקרה של תחושת אי נוחות ניתן לבצע את הטיפול בצורה פחות עוצמתית וללא צורך בחומרי אלחוש כלל.

טיפולים נוספים שעשויים לעניין אותך >>

לשפר את איכות החיים האינטימית שלך עכשיו. אצלנו תראי 100% שיפור - הצטרפי ל-18 מיליון נשים מרוצות מטיפול איכותי לשיפור הבריאות האינטימית ושמות סוף לדליפת השתן ויובש הנרתיק.
פיסול האף ללא ניתוח הוא תהליך פשוט יחסית, קצר, לא יקר והפיך. הטיפול ייתן לאף שלך את המראה שתמיד רצית ולך את הרגשת הביטחון בחזרה.
טיפול מדהים למי שלא מעוניין בניתוח למתיחת הפנים. טיפול פשוט הרבה יותר מניתוח מתיחת פנים, עם פחות תופעות לווי. מתאים למי שרוצה להרים את הגבות ולהפחית משמעותית את נפילת הפנים, קו הלסת והצוואר.
dreamstime_m_9539823
העלמת פיגמנטציה בפנים ועל הגוף: כתמי גיל, כתמי שמש, מלזמה, טיפול בגבות הידיים וכתמי לידה שונים.
PEELING
מילוי נפחים וקמטים המאפשרים לך להחזיר את החיוניות וחינניות לעור הפנים על ידי פיסול הפנים, פיסול האף, טשטוש קמטים וקמטוטים.
גלילה לראש העמוד