טיפולי גוף

טיפולי גוף

טיפול בצלקות

טיפול בצלקות קלואידיות, טיפול בצלקות לאחר ניתוח, טיפול בצלקות מתאונה, טיפול בצלקות אקנה. אנו פועלים בשיטות מתקדמות בשילוב טכנולוגיות לייזר חדשניות - עם הטכנולוגיה שלנו, והידע שלנו - תהליך טשטוש הצלקת יהייה מהיר ואיכותי. הטיפול מבוצע על ידי רופא עור וצוות המטפלים שלו בלבד.

סימני מתיחה

העלמת סימני מתיחה בשיטות מתקדמות בשילוב טכנולוגיות לייזר חדשניות - עם הטכנולוגיה שלנו, והידע שלנו - נוכל להעלים את סימני המתיחה שלך במהרה. הטיפול מבוצע באמצעות טכנולוגיות לייזר מבית קנדלה ומבין סיינשור.

הסרת קעקועים

הסרת קעקועים במרכז רפואי בלייזר מתקדם. הסרת קעקוע בטכנולוגיה המתקדמת PICOWAY מאפשרים לך יותר תוצאות בפחות טיפולים.

הסרת שיער

הסרת שיער

הסרת שיער בלייזר - חוויה טובה ואיכותית לעור חלק - הנחות לחברי קופות החולים נבחרות. טיפול באמצעות הטכנולוגיה המובילה ביותר להסרת שיער בלייזר, ג'נטל מקס פרו. טיפול המתאים לילדים ומתבגרים ומבוצע על ידי מטופלות בעלות 15 שנות ניסיון ומעלה.

העלמת נימים

סובלים מורידים ונימים בולטים בפנים או בגוף? רוצים לראות תוצאות כבר אחרי הטיפול הראשון? אצלנו מדברים תוצאות! הטיפול מבוצע על ידי רופאה מדהימה, בעלת ניסיון טיפול באלפי מטפלות.

הזעת יתר

טיפול בהזעת יתר, או הזעה מוגברת (היפרהידרוזיס) היא תופעה הפוגעת בתפקוד היום-יומי שלנו ובאיכות החיים שלנו וחולשת על 1%-2% מהאוכלסיה. במרפאה תוכל/י לקבל טיפול איכותי בהזעת יתר מבוסס בוטולינום טוקסין.

לגוף שלך מגיע צוות המטפלים הטוב ביותר! לפיכך בחרנו בצוות מיומן ומנוסה הכולל רופאים ומטפלים מעולים. לגוף שלך מגיע טכנולוגיה מתקדמת ביותר! לפיכך בחרנו בטכנולוגיה הטובה והמתקדמת ביותר לקבלת תוצאות אפקטיביות ללא פשרות וללא תירוצים ולכן אנחנו מצליחים לעניין כל כך הרבה לקוחות. 

באמצעות שילוב של טכנולוגיות, ידע, ניסיון, שימוש בחומרים משלימים ושירות איכותי אנחנו מעמידים לרשותך מגוון טיפולים, בין היתר:

טיפולים נוספים שיכולים לעניין אותך >>

העלמת נימים וורידים באמצעות טכנולוגיות לייזר ובהזרקה עם תוצאות החל מהטיפול הראשון.
טיפול בהתקרחות באמצעות PRP. טיפול איכותי, ללא תופעות לוואי עם תוצאות טובות.
הסרת קעקועים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הרבה יותר תוצאות בפחות טיפולים - PICOWAY
טיפול בצלקות וטשטוש צלקות לאחר ניתוח, צלקות קלואידיות, צלקות אקנה וחטטי אקנה
הסרת שיער בלייזר ללא צורך באלחוש עם תוצאות מהירות יותר מטכנולוגיות לייזר אחרות.
לשפר את איכות החיים האינטימית שלך עכשיו. הצטרפי ל-18 מיליון נשים מרוצות מטיפול איכותי לשיפור הבריאות האינטימית ושמות סוף לדליפת השתן ויובש הנרתיק.
פיסול האף ללא ניתוח הוא תהליך פשוט יחסית, קצר, לא יקר והפיך. הטיפול ייתן לאף שלך את המראה שתמיד רצית ולך את הרגשת הביטחון בחזרה.
טיפול מדהים למי שלא מעוניין בניתוח למתיחת הפנים. מתאים למי שרוצה להפחית משמעותית את נפילת הפנים, קו הלסת והצוואר ולטפל בסנטר כפול.
dreamstime_m_9539823
העלמת פיגמנטציה בפנים ועל הגוף: כתמי גיל, כתמי שמש, מלזמה, טיפול בגבות הידיים וכתמי לידה שונים.
PEELING
מילוי נפחים וקמטים המאפשרים לך להחזיר את החיוניות וחינניות לעור הפנים על ידי פיסול הפנים, פיסול האף, טשטוש קמטים וקמטוטים.
גלילה לראש העמוד