לגוף שלך מגיע הטיפול האיכותי ביותר. לכן בחרנו בצוות מיומן ומנוסה הכולל רופאי, ומטפלים איכותיים. לגוף שלך מגיע הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ולכן בחרנו בטכנולוגיה הטובה והמתקדמת ביותר לקבלת תוצאות אפקטיביות ללא פשרות וללא תירוצים.

במרכז הרב התחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה מקבוצת H.CLINIC אנו מאמינים בשילוב טכנולוגיות ועל כן אנו משתמשים בטכנולוגיות הטובות ביותר המותאמות לטיפולי הגוף שלך. באמצעות שילוב של טכנולוגיות, ידע, ניסיון, שימוש בחומרים משלימים ושירות איכותי. לרשותך עומדים מגוון טיפולים, בין היתר:

טיפולים שעשויים לעניין אותך >>

העלמת נימים וורידים באמצעות טכנולוגיות לייזר ובהזרקה עם תוצאות החל מהטיפול הראשון.
טיפול בהתקרחות באמצעות PRP. טיפול איכותי, ללא תופעות לוואי עם תוצאות טובות.
הסרת קעקועים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הרבה יותר תוצאות בפחות טיפולים - PICOWAY
הסרת צלקות וטשטוש צלקות לאחר ניתוח, צלקות קלואידיות, צלקות אקנה וחטטי אקנה
הסרת שיער בלייזר ללא צורך באלחוש עם תוצאות מהירות יותר מטכנולוגיות לייזר אחרות.
לשפר את איכות החיים האינטימית שלך עכשיו. אצלנו תראי 100% שיפור - הצטרפי ל-18 מיליון נשים מרוצות מטיפול איכותי לשיפור הבריאות האינטימית ושמות סוף לדליפת השתן ויובש הנרתיק.
פיסול האף ללא ניתוח הוא תהליך פשוט יחסית, קצר, לא יקר והפיך. הטיפול ייתן לאף שלך את המראה שתמיד רצית ולך את הרגשת הביטחון בחזרה.
טיפול מדהים למי שלא מעוניין בניתוח למתיחת הפנים. טיפול פשוט הרבה יותר מניתוח מתיחת פנים, עם פחות תופעות לווי. מתאים למי שרוצה להרים את הגבות ולהפחית משמעותית את נפילת הפנים, קו הלסת והצוואר.
dreamstime_m_9539823
העלמת פיגמנטציה בפנים ועל הגוף: כתמי גיל, כתמי שמש, מלזמה, טיפול בגבות הידיים וכתמי לידה שונים.
PEELING
מילוי נפחים וקמטים המאפשרים לך להחזיר את החיוניות וחינניות לעור הפנים על ידי פיסול הפנים, פיסול האף, טשטוש קמטים וקמטוטים.