סנטר כפול

טיפול בסנטר כפול וחיטוב הצוואר, והכל בטיפול אחד

עור רפוי בסנטר, צוואר עם עור נופל (צוואר הודו), הם בעיה גדולה כשזה מגיע להתבגרותנו ויוצרים אצלנו סנטר כפול. לצערנו, אין הרבה מה לעשות נגד היווצרות הסנטר הכפול. אך בשנים האחרונות ישנו חידוש טכנולוגי המאפשר שינוי מהותי בסנטר ובקו הלסת באמצעות טיפול בודד שעושה פלאים. טכנולוגיית קנדלה מארה"ב הצליחה לאפשר לנו הרופאים להצליח בטיפול אחד למצק, להדק ולחטב את הסנטר שלך ואת הצוואר שלך.

מיני פייס ליפט ללא ניתוח

באמצעות טכנולגיית גלי רדיו (RF) אנחנו מצליחים בצורה טובה מאוד לטפל בעור ובשומן עודף בחלק התחתון של הפנים, קו הלסת ואף בהצוואר ולקטין קפלים ועובי בעור הצוואר – גם כפלי שומן וגם כפלי עור. המשמעות היא לקבל תוצאות של מיניליפיט לפנים שלכם ללא צורך בניתוח פלסטי – זאת פריצת דרך.

טיפול בסנטר כפול – לפני

טיפול בסנטר כפול אחרי 3 חודשים

היתרונות בטכנולגית הפרופאונד מהותיים

  • טיפול בסנטר כפול מבוצע ללא צורך בניתוח, חדר ניתוח, ללא צורך בהרדמה כללית וללא תפרים.
  • עם סיום הטיפול בסנטר כפול, החזרה לשגרה היא מהירה מאוד.
  • 100% מהמטופלים דיווח על שינוי חיובי לאחר טיפול בסנטר כפול.
  • הטיפול הייחודי מביא לשינוי מהותי באלסטין, בקולוגן ומזרז משמעותית ייצור של חומצה היאלורונית בגוף – אין עוד טיפול משולב כזה.
  • שימו לב! הטיפול מבוצע  על ידי רופא מוסמך בלבד.

חיטוב קו הצוואר – לפני

חיטוב קו הצוואר – אחרי חודש

חיטוב קו הצוואר – לפני

חיטוב קו הצוואר – אחרי חודש

הכי קרוב לניתוח פלסטי ללא ניתוח

הטיפול המיוחד מבוצע באמצעות טכנולוגיית הפרופאונד (PROFOUND), טיפול מהווה את הטיפול הקרוב ביותר לניתוח מתיחת פנים וצוואר, אך הוא מבוצע כתחליף ניתוח ללא צורך בניתוח פלסטי מורכב. הטכנולוגיה מצליחה באמצעות הטמפרטורה הנכונה לייצר התצטמקות קולוגן בגוף ובתוך כך ולזרז באופן מיידי ייצור קולוגן חדש, תהליך שלוקח 4 עד 10 שבועות, ואת התוצאה הסופית ניתן לראות ברמה של 3 עד 6 חודשים.

איך זה עובד?

טכנולוגית גלי רדיו ומחטים זעירות (מיקרו מחטים). באמצעות הטכנולוגיה מחדירים קבוצה של מחטים זעירות לעור ומעלים את הטמפרטורה בהן עד לרמה של 67 מעלות. בטמפרטורה זאת מצליח הגוף תהליך של שחזור קולגן ואלסטין שמביא לתוצאה הסופית של הטיפול. הייחודיות של הטכנולוגייה היא בכך שהיא יכולה לטפל גם בעור עודף וגם בשומן עודף באזורים הנדרשים.

טכנולוגית פרופאונד לטיפול בסנטר כפול

לאיזה תוצאות לצפות

  • טיפול בגלי רדיו הנעשה בצורה מדוייקת מצליח לייצר מיצוק / חיטוב / מתיחה של עור הפנים וקו הלסת
  • טוב יותר מכל טכנולוגיות דומות אחרות – טיפול שנותן לפנים מראה צעיר ומוצק.
  • הטיפול מבוצע פעם אחת בלבד ללא צורך בסדרה של טיפולים.
  • רמת הכאב בטיפול לעומת טכנולוגיות אחרות שונה לחלוטין. בשילוב אילחוש מקומי חווית הטיפול היא מצויינת.
טיפול בסנטר כפול יכול להוות תחליף איכותי וכלכלי יותר לניתוח הפלסטי - הוא מבוצע ללא הרדמה, ללא כאב של ניתוח, וללא זמן החלמה ארוך
גלילה לראש העמוד