הסרת איפור קבוע

הסרת איפור קבוע

הסרת איפור קבוע בלייזר מתקדם. הסרת איפור קבוע בטכנולוגיה המתקדמת בעולם PICOWAY - מאפשרים לך - יותר תוצאות בפחות טיפולים - פשוט כך

"להיכנס למרפאת HCLINIC זאת חוויה של שירות מעולה, צוות מקסים וסבלני. אני עוברת טיפול של הסרת קעקוע צבעוני ברגל. צוות מקצועי מאוד, מכונות החדישות ביותר הקיימות בשוק. ממליצה בחום. מתחילה גם הסרת שיער." נויה מולאים, תל אביב

הסרת איפור קבוע בטכנולוגיית PICOWAY – טכנולוגיה המפרקת את האיפור הקבוע לחלקיקים זעירים באמצעות פולסים של טריליונית השנייה מאפשרת לך להסיר קעקוע ולהיפקד ממנו ביעילות וללא תופעות לוואי. המערכת כה מתקדמת כך שהמחקרים הקליניים מראים ש ה-PICOWAY מצליח להסיר קעקועים כהים וצבעוניים ביעילות רבה יותר, ואף מסוגל להסיר אותם בהרבה פחות זמן.

יתרונות הטיפול ב-PICOWAY בהסרת איפור קבוע

 • הסרת איפור קבוע כהה, הסרת איפור קבוע בצבעים שונים וכן הסרת איפור קבוע עמיד אשר בעבר טופל בלייזר אחר
 • הסרה לאחר מספר מועט של טיפולים יחסית לכל הטכנולוגיות האחרות
 • נוחות טיפול אופטימלית היות והלייזר הוא לייזר קר
 • חזרה מיידית לשגרה
 • הסרת איפור קבוע בלייזר מתאימה לכל סוגי האיפור הקבוע ומאפשרת הסרה שלהם לצמיתות לאחר מספר טיפולים

תהליך קצר ויעיל בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שלנו

התהליך הוא קצר יותר ויעיל ובתוך סדרה של מספר טיפולים הצבעים הולכים ודוהים עד לתוצאה הרצויה.  מספר הטיפולים תלוי במאפיינים שונים של האיפור הקבוע: 
כמות הצבע, סוג הדיו, עומק האיפור הקבוע בעור, אזור האיפור הקבוע בגוף, צבע העור וגיל האיפור הקבועהסרת האיפור הקבוע, מתבצעת ברמה מקצועית גבוהה , תוך הקפדה על סטריליזציה מלאה במרכז רפואי.

מטופלים מספרים על התהליך

"להיכנס למרפאת HCLINIC זאת חוויה של שירות מעולה, צוות מקסים וסבלני. אני עוברת טיפולים של הסרת קעקוע צבעוני ברגל. צוות מקצועי מאוד, מכונות החדישות ביותר הקיימות בשוק. ממליצה בחום. מתחילה גם הסרת שיער." נויה מולאים, תל אביב 

"אני ממליצה לכל מי שמעוניין להסיר קעקוע או לעשות קאבר על קעקוע קיים כדי לקבל ביצוע טוב יותר. מרפאת HCLINIC הם המומחים בישראל להסרת קעקועים , מוכח !!" גילה, טיפול הסרת קעקוע בלייזר

גלריה לפני ואחרי

סרטוני הסבר על תהליך הסרת קעקוע או איפור קבוע

שאלות ותשובות נפוצות בנושא הסרת איפור קבוע בלייזר

PicoWay הוא מכשיר לייזר מבוסס טכנולוגיית פורצת דרך המפרקת את האיפור הקבוע לחלקיקים זעירים באמצעות פולסים של טריליונית השנייה. אנרגיית הלייזר גורמת לשבירה של האיפור הקבוע לחלקיקי דיו קטנים אשר נספגים בגוף ומסתלקים החוצה בצורה טבעית, כך שמטיפול לטיפול יותר ויותר חלקיקים מתפרקים.

זוהי השיטה האיכותית והמתקדמת ביותר, המאפשרת להסיר את האיפור הקבוע בצורה היעילה והבטוחה ביותר. PicoWay הוא מכשיר הלייזר הבטוח והיעיל הראשון שעושה שימוש בטכנולוגיית פיקו-שנייה עם שלשה אורכי גל ופולסים של פליטות אנרגיה בטריליוניות של שניה ומאפשר הסרה של האיפור הקבוע בצורה היעילה ביותר. רוחב פולס הפיקו-שנייה קצר פי מאה מטכנולוגיית הננו-שנייה המשמשת בשיטות המוכרות האחרות להסרת איפור קבוע.

בעזרת טכנולוגייה פורצת דרך ה PICOWAY מפרק את האיפור קבוע לחלקיקים זעירים באמצעות פולסים של טריליונית השנייה. אנרגיית הלייזר גורמת ל"שבירה" של האיפור הקבוע (בדומה לשבירה של כוס זכוכית). האיפור הקבוע, במסגרת תהליך ההסרה מתפרק לחלקיקי דיו קטנים אשר נספגים בגוף ומסתלקים החוצה בצורה טבעית, כך שמטיפול לטיפול יותר ויותר חלקיקים מתפרקים.

הסרת איפור קבוע באמצעות מכשיר ה PICOWAY נסבלת בהחלט. הרוב המוחלט של המטופלים שלנו מעיד על עיקצוצים או דגדוגים בלבד. אנחנו במקביל מציעים למרוח משחת אלחוש מקומית שגורמת לטיפול הסרת האיפור הקבוע לעבור בצורה הנוחה ביותר ללא תחושת אי-נוחות כלל.

ככלל כל סוג של איפור קבוע (שפתיים, גבות, שיער) הוא מקרה לגופו ותלוי בכמה גורמים כגון: גוון האיפור הקבוע, גיל האיפור הקבוע, סוג הדיו וצפיפותו, סוג העור של המטופל והיכולת של הלייזר לפרק את האיפור הקבוע.
על כן, אנחנו ממליצים להגיע לייעוץ מסודר במרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה על מנת להעריך נכונה את כמות הטיפולים הנדרשת. ככלל רוב סוגי האיפור הקבוע ניתנים להסרה בכ-6-12 טיפולים. ישנן מקרים ,בעיקר כאשר גוון האיפור הקבוע הוא אחיד שמספר הטיפולים יכול להסתכם גם ב-6 טיפולים ופחות.
בכל מקרה, בהשוואה למכשירי לייזר אחרים כמו ה Q-Switch, אפשר להקטין את כמות הטיפולים בכחצי לפחות ולפעמים אף יותר.

על פי פרוטוקול הטיפולים של ה PICOWAY הסרת איפור קבוע ברוב המוחלט של המקרים לא משאירה צלקת 

ככלל טכנולוגיות לייזר הן הדרכים הטובות ביותר להסרת איפור קבוע. מכשיר ה PICOWAY חדשני וטוב יותר מכל מכשיר להסרת איפור קבוע שכן הוא מהיר פי-100 מהמכשירים האחרים, עובד עם 3 אורכי גל שונים המייצרים יכולת להסיר את כלל הצבעים בצורה טובה, גם צבעים שבאופן מסורתי עקשנים יותר.
ברוב המוחלט של המקרים האיפור הקבוע יעלם כעמעט לחלוטין או ידהה בצורה כזאת שיהיה קשה להבחין באזור בעור שבו היה איפור קבוע.

צבעים כהים כמו שחור, חום, כחול כהה בד"כ נעלמים בצורה מהירה. גוונים בהירים יותר כמו כחול בהיר, ירוק יידרשו במספר גדול יותר של טיפולים עד להסרה מלאה. הסיבה לכך היא שצבעים כהים יותר מצליחים לספוג בצורה טובה יותר את האנרגיה האגורה בקרן הלייזר ולכן מתפרקים בצורה מהירה יותר. איפור קבוע בעל גוון זוהר יהיה קשה בצורה משמעותית להסרה. היתרון המהותי במכשיר ה PICOWAY הוא עובדת היותו מכשיר הבנוי מ-3 אורכי גל שונים. ככלל טכנולוגיות לייזר הן הדרכים הטובות ביותר להסרת צבעים שונים של איפור קבוע. מכשיר ה PICOWAY חדשני וטוב יותר מכל מכשיר להסרת איפור קבוע שכן הוא מהיר פי-1000 מהמכשירים האחרים, עובד עם 3 אורכי גל שונים המייצרים יכולת להסיר את כלל הצבעים בצורה טובה, גם צבעים שבאופן מסורתי עקשנים יותר כמו גוון טורקיז.

במהלך הטיפול האיפור הקבוע יראה מעט לבן ויכולה להתפתח במקום נפיחות. התגובה הזאת היא נורמלית ומראה על הצלחה של הטיפול. במהלך ה 24-48 שעות הראשונות לאחר הטיפול יכולה להישאר אדמומיות ונפיחות באזור האיפור הקבוע, תוצאה זאת נחשבת נורמלית ושכיחה. מידי טיפול ולאחר כ-3 שבועות מכל טיפול ניתן יהיה לראות שינוי ודהייה של צבעי האיפור הקבוע.

בשלבים הראשונים של הטיפול נזמן את המטופל מידי 4-6 שבועות לטיפול הסרת איפור קבוע על מנת למקסם את הטיפול ותגובת הגוף לפירוק האיפור הקבוע. בשלבים מאוחרים יותר בסדרת הטיפולים אנחנו נרווח את תדירות הטיפול ל 6-8 שבועות. ההחלטה תינתן על בסיס תגובת הגוף לתהליך הסרת האיפור הקבוע.

תוצאות של הסרת איפור קבוע נראות לעין החל ממספר ימים לאחר הטיפול הראשון אולם הן שונות בין מטופל למטופל. התוצאות תלויות במספר משתנים, בין היתר:

 • גודל
 • צבע
 • גיל האיפור הקבוע
 • גוון העור של המטופל
 • סוג הדיו שיצר את האיפור הקבוע
 • עומק האיפור הקבוע בשכבות העור

משתני אלו מהווים מדד לתוצאות הסרת הקעקוע בלייזר ומספר הטיפולים הנדרשים.

בהחלט ניתן להסיר חלק מהאיפור הקבוע. את זאת יש לתאם בזמן ביצוע הייעוץ להסרה.

אורך הטיפול תלוי בגודל האיפור הקבוע הנדרש להסרה. בממוצע טיפול באיפור קבוע בשטח קטן אורך כ-5 דקות (ללא זמן הנדרש בהמתנה במידה ונדרשת משחת אלחוש).

מחירי הסרת איפור קבוע נעים בין מאות שקלים לטיפול לאלפי שקלים לטיפול, תלוי בגודל האיפור הקבוע וצבעיו.
מחיר הממוצע להסרת איפור קבוע קטן בצבע אחיד יעמוד על כ-500 ש"ח לטיפול וכ- 4000 ש"ח לסדרת טיפולים.

להלן הסיכונים הכרוכים בהסרת איפור קבוע באמצעות לייזר:

 • הסרה חלקית של האיפור הקבוע
 • צלקת כתוצאה מהסרת האיפור הקבוע
 • חוסר יכולת להשתזף
 • תגובות אלרגיות
 • הבהרה של העור

נציין כי מקרים אלו הם נדירים וברוב במוחלט של המקרים שימוש במכשיר PICOWAY יביא להסרה מוחלטת של האיפור הקבוע או טשטוש עמוק מאוד שלו באופן שקשה יהיה לזהותו בלי תוצאות לווי מיוחדות עם סיום התהליך. תופעות לווי חריגות קיימות כמו בכל טיפול אחר אך הם מאוד לא שכיחות וקורות במקרים חריגים ביותר.

מומלץ לבדוק את הנושאים הבאים:

 • האם למכשיר הלייזר יש אישור FDA ואישור אמ"ר
 • האם הטיפול להסרת איפור קבוע בלייזר מתבצע בידי אדם שהוסמך לכך והודרך לפעילות הנדרשת?
 • האם הלייזר משתמש בטכנולוגיית PicoWay או בטכנולוגיית QSWITCH שהיא טכנולוגיה ישנה יותר?
 • האם המטפל במרכז הרפואי זמין לשאלות וטיפול המשך ורמת השירות מספקת?

PICOWAY הוא מכשיר לייזר מבוסס טכנולוגיית ייחודית ופורצת דרך המפרקת את האיפור הקבוע לחלקיקים זעירים באמצעות פולסים של טריליונית השנייה. אנרגיית הלייזר גורמת לשבירה של האיפור הקבוע לחלקיקי דיו קטנים אשר נספגים בגוף ומסתלקים החוצה בצורה טבעית, כך שמטיפול לטיפול יותר ויותר חלקיקים מתפרקים.

PICOWAY היא טכנולוגייה המאפשרת שימוש בשיטה האיכותית והמתקדמת ביותר, אשר המאפשרת להסיר את האיפור הקבוע בצורה היעילה והבטוחה ביותר.

PICOWAY הוא מכשיר הלייזר הבטוח והיעיל הראשון שעושה שימוש בטכנולוגיית פיקו-שנייה עם שלשה אורכי גל ופולסים של פליטות אנרגיה ומאפשר הסרה של האיפור הקבוע בצורה היעילה ביותר היות ורוחב פולס הפיקו-שנייה קצר פי מאה מטכנולוגיית הננו-שנייה המשמשת בשיטות המוכרות האחרות להסרת איפור קבוע.

גלילה לראש העמוד