טיפול בפיגמנטציה

פיגמנטציה מפריעה לרובם המוחלט של הנשים ושל הגברים בכלל הגילאים. כולנו מכירים טוב את תופעת הפיגמנטציה – כתמים מסוגים שונים על גבי העור שלנו. כתמים אלו מופיעים בעיקר על הפנים, על בית החזה ועל גבי הידיים, כתמים שמבחינה אסתטית יכולים להוות מטרד של ממש. פיגמנטציה נוצרת כתוצאה מהתעייפותו ובגרותו של העור, חשיפתו לשמש ושינויים הורמונאלים העוברים על הגוף כתוצאה מהתבגרותו, כתוצאה מלידה, כתוצאה מנטילת תרופות, אך בעיקר מהחשיפה היומיומית לשמש הישראלית. כתמים אלו משפיעים על כולנו, ומפריעים לנו מאוד בעיקר אם הם באזורים בולטים על גבי הפנים והידיים -החדשות הטובות הן שכתמים אלו ניתנים לטשטוש ובהרבה מקרים להסרה מלאה, איך עושים את זה? המדריך של H.CLINIC לרשותכם בהמשך.

איזה פיגמנטציה אנחנו מטשטשים?

 • טיפול בכתמי שמש
 • טיפול בכתמי גיל
 • טיפול בפיגמנטציה בפנים
 • טיפול בפיגמנטציה בידיים
 • טיפול בפיגמנטציה בבית החזה
 • טיפול במלזמה (פיגמנטציה הורמונאלית)
 • טיפול בכתמי לידה (מתאים לטיפול גם בילדים ומתבגרים)

תקציר על הטיפול:

כמה זמן נמשך הטיפול? כ-15-30 דקות

בכמה טיפולים מדובר? טיפול בודד במקרים רבים. במקרים בהם נדרשת סדרת טיפולים מדובר על 3 עד 5 טיפולים.

רמת כאב? הטיפול כמעט ולא מורגש עם אילחוש מקומי. במידה והטיפול הוא באמצעות לייזר CO2, רמת הכאב תגדל ויידרש עם אילחוש מתאים. 

כמה זמן נשמרות התוצאות? פיגמנטציה שאנחנו מסירים לא תחזור.

מה עלות טיפול בפיגמנטציה? נשמח לספר לך יותר, ואף לספק לך הערכת מחיר טלפונית השאירי פרטים בטופס המצורף. עלות הטיפול בפיגמנטציה היא החל מ-1400 ש"ח לטיפול.

הסרת פיגמנטציה ב-3 שלבים

שלב א' אבחון רפואי – אפיון סוג הפיגמנטציה והערכת מיקומה בעור – מבוצע על ידי רופא בלבד.

שלב ב' – תכנית טיפול –  בניית תכנית טיפול בפיגמנטציה מתאימה, כולל התאמה של הטכנולוגיה לסוג הפיגמנטציה. לעיתים נדרש לשלב יותר מסוג לייזר אחד ולשלב מספר טכנולוגיות על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר עבור המטופל.

שלב ג' – טיפול בפיגמנטציה בלייזר – ביצוע טיפול בפגמנטציה לפי תוכנית הטיפול והגעה לביקורת תקופתית במרפאה.

מרכז מצויינות רפואי

אנחנו מרכז מצויינות רפואי לטיפול בפיגמנטציה. במרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה של H.CLINIC אנו מטפלים ומשלבים מגוון טכנולוגיות לייזר וטכנולוגיות אור. אנו מקפידים להשתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לטיפול בפיגמנטציה על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר במספר הטיפולים הקטן ביותר. כמו כן, אנו מתחייבים לבצע טיפולים אשר מוכחים כיעילים עבור הסרת כתמי פגמנטציה.

הסרת פיגמנטציה בלייזר

הסרת כתמים באמצעות PICOWAY – טכנולוגית חדשנית מבית חברת Syneron המטפלת בלייזר אקוסטי. קרני הלייזר פוגעות בפיגמנט הכתם ומפרקות אותו לחלקיקים זעירים בטריליוני השנייה (שלא כמו בטיפולים נפוצים המבוססים על טכנולוגיות חימום ופגיעה טרמית). לייזר זה הוא המתקדם ביותר בעולם האסתטיקה ומטפל בכל סוגי הפיגמנטציה בצורה טובה ביותר כולל צלקות אקנה.

הסרת פיגמנטציה עם לייזר CO2 laser (CORE) – Fractional Ablative Treatment CO2 Laser. מערכת לייזר אבלטיבי מבית חברת Syneron העושה שימוש בקרן לייזר אשר מספקת אנרגיה מרוכזת בעוצמה גבוהה מאוד, המאפשרת לטפל בשכבות הרדודות והעמוקות ביותר בעור, וגורמת לעור להפוך רקמות העור הצלקתיות לרקמה רגילה.

הסרת פיגמנטציה עם לייזר The Icon System – Fractional non-ablative laser for skin resurfacing-1540 nm. טכנולוגיית לייזר מבית חברת Cynosure האמריקאית המניבה ייצור מזורז של רקמה חדשה ובריאה, כנגד הרקמה המצולקת בעור. סדרת טיפולים מסוג זה תביא לשליטה במרקם הצלקת ותשפיע עמוקות על גמישות העור באזור המצולק.

תוצאות לפני ואחרי פיגמנטציה

לפני טיפול פיגמנציה במצח

אחרי טיפול פיגמנטציה במצח

לפני טיפול פיגמנטציה בגב היד:

אחרי טיפול פיגמנטציה בגב היד:

טיפול בפיגמנטציה בידיים

קליק לפגישת התאמה ללא עלות עם רופא

 • לקבלת הצעת מחיר טלפונית או התייעצות

  073-7943560

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
גלילה לראש העמוד