טיפול בהתקרחות נשית

התקרחות אצל נשים

סובלת מנשירת שיער? רואה סימנים ראשונים של התקרחות? יש לנו פתרונות מצויינים לטיפול בהתקרחות אצל נשים. מדוע מחצית מהנשים סובלות מתופעת התקרחות נשית ומקרחת במקומות שונים בקרקפת בשלב מסוים בחייהן? כמעט ולא מדברים על התקרחות אצל נשים, זה לא נהוג, ולא מטופל באותה האינטינסיביות שמטופלת התקרחות אצל גברים, אך כ-50% מהנשים סובלות מתופעות של קרחות בשיער מסויים בחייהן. ד"ר מיכל ישורון, אחרי כמעט 10 שנים של טיפול בנשירת שיער אצל נשים והתקרחות אצל נשים תוכל לייעץ ובוודאי לפתור לחלק גדול מכן את תופעת ההתקרחות.  

נשירת שיער נשים סיבות

נשירת שיער אצל נשים נגרמת בעיקר כתוצאה משינויים הורמונליים בגוף הנשים, כתוצאה ממחלה לא צפויה, שינויים הורמונליים במהלך הריונות, בתקופת גיל הבלות וכתוצאה מנטילת תרופות שונות כמו תרופות למניעת הריון רוויות ההורמונים. בנוסף, ד"ר ישורון טוענת כי נשירת שיער אצל נשים יכולה להיווצר גם כתוצאה משינויים משמעותיים במשקל,

כתוצאה מדיאטות שונות או כתוצאה מחוסר ויטמינים אשר הכרחיים לצמיחת שיער. התקרחות נשית ונשירת שיער אצל נשים נגרמת אף משימוש מופרז במכשירים שונים לטיפוח השיער כמו מייבשי שיער ומחליקי שיער.

רופא התקרחות נשית

ד"ר ישורון ממליצה להגיע לפגישה אצל הרופאה במקרים של נשירת שיער המתרחשת מספר שבועות ללא הפסקה. "כדאי לגשת לרופא אם נשירת השיער לא פוסקת". במידה ועברת טיפולי השתלת שיער כדאי להגיע לפגישה עם הרופא על מנת לבנות טיפול תחזוקה נכון מבוסס טסיות לשיער. ובכלל במידה ויש במשפחתך היסטוריה של נשירת שיער נשים או התקרחות נשית מומלץ להגיע לפגישת התייעצות ולבחון טיפול תחזוקה מונעים לפני שמתחילה מוגברת של נשירה או תופעות של התקרחות נשית. 

דרכי הטיפול להתקרחות נשית

טיפול בנשירת שיער באמצעות ויטמינים. לאחר פגישת ההתייצעות עם הרופאה המטפלת, נוכל להתאים לך ויטמינים מתאימים לחיזור זקיקי השיער ובכל לסייע בצורה טובה לעצירת נשירת השיער ותופעות ההתקרחות הנשית. 

טיפול תרופתי בנשירת שיער. במידת הצורך תתבצע פגישת התייעצות עם רופא עור מומחה במסגרת מחלקת שיקום השיער של H.CLINIC. בפגישה אנו נתאים לך טיפול תרופתי לסיוע בעצירת נשירת השיער ועצירת ההתקרחות (פגישת התייעצות עם רופא עור מומחה של המרפאה כרוכה בתשלום עם). 

טיפול בטסיות לעידוד צמיחת השיער ועצירת נשירת השיער. טיפול בטסיות הוא טיפול מקובל מאוד להאצת צמיחת שיער ועצירת התקרחות לאשה החווה נשירת שיער מוגברת או התקרחות ברמה נמוכה. טיפול בטסיות גם מבוצע מומלץ מאוד כטיפול תחזוקה משלים אחרי השתלת שיער אצל נשים, אשר נעשתה פופולארית ביותר בשנים האחרונות גם בקרב נשים.

תוצאות טובות בטיפול בקרחת נשים

לטיפול באמצעות טסיות תוצאות טובות מאוד בטיפול בהתקרחות נשית ובנשירת שיער אצל נשים היות והטיפול תומך בתהליך ההשרשה של זקיקי שיער חדשים, בחיזוק זקיקי שיער קיימים וכמובן בתמיכה בזקיקי שיער במידה והוא מושתל. שילוב של טיפול באמצעות טסיות ביחד עם איזון ויטמינים נכון יביא למיצוי מקסימלי של תהליך הטיפול בהתקרחות הנשית, סיוע משמעותי בעצירת נשירת השיער וזירוז צמיחה של שיער חדש.

טיפולי שיקום השיער, טיפול בטסיות מבוצעים במרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה ע״י ד״ר מיכל ישורון, רופאה עם ניסיון נרחב בטיפולי הזרקות שונים (לרבות טיפול באמצעות טסיות לשיער), אשר מגיעה מרקע של פיתוח תרופות למחלות שונות (ביניהן מחלות קשות). ד"ר מיכל ישורון מבצעת טיפולי שיקום שיער וטיפולי בטסיות לשיער ולפנים ובעלת ניסיון רב עם מטופלים שעברו השתלת שיער ומבצעים טיפולי תחזוקה וכן מטופלים המעוניינים בטיפול בהתקרחות השיער ללא ביצוע השתלה. 

תמונות נשירת שיער אצל נשים

שלבי הטיפול בהתקרחות נשים

שלב א' – פגישת התייעצות, בדיקת התאמה לטיפול ותיאום ציפיות בין הרופא למטופל.

שלב ב' – השלב השני הוא איסוף דם מגוף המטופל בכמות המתאימה לטיפול הנבחר. כמות הדם הנאספת הנה כבבדיקת דם שגרתית.

שלב ג' – השלב השלישי הנו העברת הדם למבחנה ומסוחררת בצנטריפוגה. למבחנה ג׳ל הפרדה ייחודי, באמצעותו ניתן לקבל פרופיל ביולוגי אופטימלי של טסיות . פעילותם של ג׳ל ההפרדה והצנטריפוגה תאפשר בידוד של תאי הדם האדומים ותפחית באופן ניכר את הגורמים לתהליכים קטבוליים, הנקראים גרנולוציטים. בכך ניתן לייצר פלאזמה מעושרת ביותר, בעלת יעילות קלינית מוכחת. 

שלב ד' – שלב הרביעי והאחרון, האורך כ-20 דקות, מוזרקת הפלאזמה המעושרת לקרקפת המטופל בהליך פשוט ומהיר יחסית. 

יתרונות טיפול בהתקרחות נשית

צוות רפואי ומטפלים בעלי עשרות שנות ניסיון מצטבר בתחום. הצוות הרפואי וצוות המטפלים של H.Clinic בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים בטיפולים אסתטיים שונים. H.CLINIC משקיעה רבות בצוות הרופאים שלה בהדרכות ובהכשרות מקצועיות לשימור הידע וברכישת ידע ומיומנות עדכניים עם התקדמות הטכנולוגיה והמדע.

הלקוח תמיד במרכז הפעילות שלנו ותוצאות איכותיות מובילות אותנו. שביעות רצון הלקוח עומדת במרכז הפעילות שלנו, ושירות לא פחות ממושלם הוא דרך החיים שלנו. שיתוף מלא של תוצאות צפויות, סיכונים, החלטות מקצועיות מהווה ערך עליון עבורנו. אנו נכיר אותך כלקוח באופן אישי, נבטיח לך את התאמת הטיפול המתאים לך ביותר ונלווה אותך בתהליך עד לשביעות רצונך המלאה מהטיפול ומהשירות.

מובילות טכנולוגית בכל תחומי הפעילות שלנו. שימוש בטכנולוגייה המתקדמת ביותר, מאושרת FDA, מאושרת CE ומאושרת משרד הבריאות. וכן התאמתה של הטכנולוגיה למטופל עומדת במרכז העשיה שלנו. המרפאה שלנו מצויידת במספר רב של טכנולוגיות מתקדמות ואיכותיות ביותר. הטכנולוגיות שלנו ברובן מתאימות לשימוש גם בילדים ומתבגרים ומבוססות על החברות המובילות והגדולות בתחומן, המובילות את תחום הטכנולוגיה האסתטיקה בעולם.

סיכונים ותופעות לוואי לטיפול בטסיות לשיער?

כאשר התהליך מבוצע על ידי רופא מנוסה, על פי הפרוטוקול הרפואי הנכון, בתנאים ההולמים (ציוד וכלים מאושרים, סטריליות וכו׳), אין סיבה לכל תופעות לוואי. טיפולי הטסיות בשיער ודומיהם מבוצעים כבר עשרות שנים בתחום האורתופדיה, כאשר בשנים האחרונות חדר הטיפול לתחום האסתטיקה, לאחר שנצפו בו תוצאות מצוינות שנשמרו למשך זמן רב.

האם ישנן התוויות נגד טיפול בטסיות לשיער?

לא. אין כל התוויות נגד טיפול בטסיות לשיער כפי שהם מבוצעות במרפאות H.CINIC.

הסבר על טיפול בטסיות

הטסיות נוצרת מדמו של המטופל, ומכילות תאי גזע, גורמי גדילה וחומרים פעילים נוספים בריכוז גבוה שיאיצו את הריפוי ואת התיקון הטבעי של הגוף. כיצד מופקות טסיות לשיער? במהלך הטיפול, הרופא לוקח דגימות דם, ובתהליך פשוט נוצרות הטסיות. הרופאה מחדירה את הטסיות לגוף המטופל בהזרקה לנקודות מפתח באזורים שונים: בקרקפת, בפנים, בצוואר, בידיים וכו׳. כאשר הטסיות יוזרקו לקרקפת, תואץ צמיחתו המחודשת והטבעית של שיער דליל.

מי מוכשר לבצע טיפול בטסיות לשיער?

חשוב לדאוג לקבל את טיפול ה-PPR מרופא מומחה אשר עבר הכשרה מתאימה. זאת על מנת שיידע להתאים את התהליך הנכון ביותר עבור המטופל ולהעניק לו הסברים מקצועיים וברורים על הטיפול.

מה זמן ההחלמה מטיפול בהתקרחות

ניתן לחזור באופן מיידי לשגרה, מיד לאחר הטיפול. ייתכנו מעט שטפי דם או נפיחויות באזור המטופל, בהתאם למידת רגישות העור. רגישויות אלו הנן נדירות יחסית ויחלפו כעבור שעות ספורות עד יום- יומיים.

מה התדירות המומלצת לטיפול בהתקרחות נשית בשיער?

התדירות נקבעת יחד עם הרופא המטפל בהתאמה למטופל. לרוב מדובר ב-3-4 טיפולים בטווח של חודש עד חודשיים, בכדי לקבל את ההשפעה המיטבית מהתהליך. חשוב לציין כי השפעת הטיפול ניכרת כבר לאחר הטיפול הראשון.

כמה זמן משפיע טיפול בהתקרחות נשים?

השפעת הטיפול הנה לאורך זמן, כאשר האפקט המצטבר שלה תלוי בבריאותו הכללית ובאורח חייו של המטופל.

טיפול בטוח בהתקרחות נשית

מיעוט הסיכונים בטיפול בטסיות להתקרחות אצל נשים נובע מכך שהוא טיפול בטוח יחסית לטיפולים האחרים, לא מלווה בכאב ולא בתופעות לוואי מיוחדות מלבד אי נוחות מעלה במהלך הטיפול. ניתן לעיתים לסבול מנפיחות מיד לאחר הטיפול, אך לרוב זאת תופעה זמנית והיא תפוג באופן מלא בתוך מספר שעות. יש לא מעט שרלטנים בשוק, לכן יש לשים לב שהטיפול מבוצע על ידי רופא מנוסה. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר צרו קשר: 0737943560 או הרשמו בטופס ליעוץ רפואי אונליין וצוות המרפאה ייצור קשר בהקדם לתאום פגישה או להעברת הצעת מחיר טלפונית לטיפול בהתקרחות הנשית שלך. 

קליק אחד ונבדוק אם את מתאימה

  • לקבלת הצעת מחיר טלפונית או התייעצות

    073-7943560

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
העלמת נימים וורידים באמצעות טכנולוגיות לייזר ובהזרקה עם תוצאות החל מהטיפול הראשון.
הסרת קעקועים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הרבה יותר תוצאות בפחות טיפולים - PICOWAY
הסרת שיער בלייזר ללא צורך באלחוש עם תוצאות מהירות יותר מטכנולוגיות לייזר אחרות.
גלילה לראש העמוד