טיפול בצלקות אקנה

צלקות אקנה מטפלים באמצעות לייזר ושוכחים מהעבר המר של האקנה. למה חשוב מאוד להתחיל לטפל בצלקות האקנה כמה שיותר מהר? ד"ר אביקם הראל טוען: "על מנת להגדיל את סיכוי ההצלחה באופן משמעותי יש לבנות לצלקות ולחטטי האקנה פרוטוקול רפואי מדויק משולב טכנולוגיות לייזר. השיפור נראה בצורה מדהימה אחרי מספר טיפולים קצרים".

מבחינה קלינית האקנה היא מחלה דלקתית הורמונאלית. בגיל ההתבגרות קיימת אי סדירות של הורמוני המין, בעיקר ההורמון הזכרי (מה שאנחנו קוראים ההורמונים האנדרוגנים) אשר גורמים לפעילות יתר בבלוטות החלב וכתוצאה מכך להיווצרות האקנה בעיקר על הפנים, ועל החלקים העליונים של הגב ובית החזה. משום כך, הטיפול המועדף במחלה הוא טיפול הורמונאלי. אך למרבה הצער ניתן לעשותו רק אצל בנות ולא אצל בנים בשל החשש לפגוע בהתפתחות המינית שלהם.

במקרים רבים מחלת האקנה משאירה אחריה צלקות וחטטים. לפיכך, טיפולים באמצעות טכנולוגיות לייזר מתאימות גם לטיפול בצלקות לאחר החלמת האקנה, ובחלק מהמקרים תוך כדי האקנה הפעיל. טיפולים אלו, כאשר מבוצעים בטכנולוגיה מתאימה על ידי מרפאה מיומנת, מביאים לשיפור רב במראה צלקות האקנה עם תוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון.

PICOWAY – טכנולוגית חדשנית מבית חברת קנדלה באמצעות בלייזר אקוסטי. קרני הלייזר מצליחים להניע את העור ולזרז את התהליך הנדרש לחידושו ולטשטוש צלקות האקנה בפנים. לייזר זה הוא המתקדם ביותר בעולם האסתטיקה ומטפל בצלקות אקנה בצורה משמעותית.

CO2 laser (CORE) – Fractional Ablative Treatment CO2 Laser – מערכת לייזר אבלטיבי מבית חברת Syneron העושה שימוש בקרן לייזר אשר מספקת אנרגיה מרוכזת בעוצמה גבוהה מאוד, המאפשרת לטפל בשכבות הרדודות והעמוקות ביותר בעור, וגורמת לעור להפוך רקמות העור הצלקתיות לרקמה רגילה.

The Icon System – Fractional non-ablative laser for skin resurfacing-1540 nm. טכנולוגיית לייזר מבית חברת Cynosure האמריקאית המניבה ייצור מזורז של רקמה חדשה ובריאה, כנגד הרקמה המצולקת בעור. סדרת טיפולים מסוג זה תביא לשליטה במרקם הצלקת ותשפיע עמוקות על גמישות העור באזור המצולק.

Pulsed dye laser (VBEAM) – PDL – טכנולוגיית לייזר אפקטיבית במיוחד לטיפול בכלי דם ונגעים וסקולאריים מבית חברת Syneron. שימוש בטכנולוגיה זו נפוץ ביותר לטיפול בסימני בצלקות אקנה אדומות המתאפיינות ברקמת עור צלקתית מעובה.

צוות רפואי ומטפלים בעלי עשרות שנות ניסיון מצטבר בתחומו – הצוות הרפואי וצוות המטפלים של H.CLINIC בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים בטיפולים אסתטיים שונים בלייזר ובכללם הסרת צלקות. H.CLINIC משקיעה רבות בצוות המומחים שלה בהדרכות ובהכשרות מקצועיות לשימור הידע וברכישת ידע ומיומנות עדכניים עם התקדמות הטכנולוגיה והמדע.

הלקוח תמיד במרכז הפעילות שלנו ותוצאות איכותיות מובילות אותנו – שביעות רצון הלקוח עומדת במרכז הפעילות שלנו, ושירות לא פחות ממושלם הוא דרך החיים שלנו. שיתוף מלא של תוצאות צפויות, סיכונים, החלטות מקצועיות מהווה ערך עליון עבורנו. אנו נכיר אותך כלקוח באופן אישי, נבטיח לך את התאמת הטיפול המתאים לך ביותר ונלווה אותך בתהליך עד לשביעות רצונך המלאה מהטיפול ומהשירות.

מובילות טכנולוגית בכל תחומי הפעילות שלנו – שימוש בטכנולוגייה המתקדמת ביותר, מאושרת FDA, מאושרת CE ומאושרת משרד הבריאות. וכן התאמתה של הטכנולוגיה למטופל עומדת במרכז העשיה שלנו. המרפאה שלנו מצויידת במספר רב של טכנולוגיות לייזר מתקדמות ואיכותיות ביותר. הטכנולוגיות שלנו ברובן מתאימות לשימוש גם בילדים ומתבגרים ומבוססות על החברות המובילות והגדולות בתחומן, חברת Syneron וחברת Cynosure המובילות את תחום הטכנולוגיה האסתטיקה בעולם.

טיפולים נוספים שעשויים לעניין אותך >>

העלמת נימים וורידים באמצעות טכנולוגיות לייזר ובהזרקה עם תוצאות החל מהטיפול הראשון.
טיפול בהתקרחות באמצעות PRP. טיפול איכותי, ללא תופעות לוואי עם תוצאות טובות.
הסרת קעקועים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הרבה יותר תוצאות בפחות טיפולים - PICOWAY
טיפול בצלקות וטשטוש צלקות לאחר ניתוח, צלקות קלואידיות, צלקות אקנה וחטטי אקנה
הסרת שיער בלייזר ללא צורך באלחוש עם תוצאות מהירות יותר מטכנולוגיות לייזר אחרות.
גלילה לראש העמוד