טיפול בצלקות

טיפול בצלקות בשיטות מתקדמות בשילוב טכנולוגיות לייזר חדשניות – עם הטכנולוגיה שלנו, הידע שלנו והפרוטוקטלים שלנו – אין סיבה שלא ניתן יהייה לטשטש את הצלקת בצורה טובה.  טיפול במטרד האסתטיקה והרפואי – צלקות וכוויות הן תוצאה של טראומה או פגיעה ברקמות העור, בעקבותיה נוצר עיוות או גדילה של העור שלא בצורה נורמלית – הצלקות מהוות מטרד הן אסתטי ולעיתים רפואי. התפתחות הצלקת בגוף היא כתוצאה מתהליכים שונים, כגון ניתוחים, כוויות בדרגות שונות, פציעה בגוף, צלקות אקנה וחטטי אקנה, צלקות קלואידיות וצלקות שלאחר הסרה בלתי-מוצלחת של קעקוע או איפור קבוע  >>>  צפו בגלריית תמונות לפני ואחרי טיפול בצלקותשימו לב! ככל שנתחיל בטיפול בצלקת מוקדם יותר, כך גדל הסיכוי לטשטש ואף להסיר את הצלקת את בצורה משמעותית.

שנים של טיפול בכל סוגי הצלקות

  • טיפול בצלקת לאחר ניתוח (כולל ניתוח קיסרי)
  • טיפול בצלקות אקנה
  • טיפול בחטטי אקנה
  • טיפול בצלקת מכוויה בדרגות שונות
  • טיפול בצלקות לאחר הסרת קעקועים
  • טיפול בצלקות קלואידיות

תקציר על הטיפול:

כמה זמן נמשך טיפול? כ-30 דקות לא כולל אלחוש 

בכמה טיפולים מדובר? בד"כ סדרת של 2-7 טיפולים להשלמת הטיפול בצלקת

מה רמת הכאב? הטיפול מבוצע בסיוע אילחוש ולכן רמת הכאב נמוכה

כל כמה זמן מבצעים טיפול? אחת ל-4-12 שבועות

מה עלות הטיפול? החל מ-1,200 ש"ח לטיפול

פרוטוקול טיפול בצלקת

שימו לב! קביעה נכונה של פרוטוקול טיפול בצלקת, לעיתים על בסיס של שילוב של מספר טכנולוגיות לייזר – קריטי להצלחה בטיפול בצלקות. טיפול בצלקת וטשטוש צלקת מתבצעות ומנוהלות ע״י ד"ר אביקם הראל, רופא עור מומחה וצוותו רב-הנסיון במרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה, בעבודה על פי הפרוטוקולים הרפואיים הייעודיים לטיפול בצלקות, תוך שימוש ושילוב בטכנולוגיות הלייזר החדשניות והאפקטיביות ביותר. עם זאת, טיפול מניעתי מוקדם ככל האפשר יאפשר שליטה בקצב ההתפתחות של הצלקת, ואף עשוי לשפר מהותית את הסיכוי לקבל את התוצאות המיטביות. 

ד"ר גלינה שרסטיוק טיפול משולב טכנולוגיות לטשטוש צלקות

חשיבות הייעוץ רפואי בטיפול בצלקת

תהליך הטיפול בצלקת מתחיל בפגישת התייעצות רפואית, התאמה קלינית של פרוטוקול רפואי אישי לתהליך הטיפול בצלקת ובחירת הטכנולוגיות המתאימות לכל מטופל לפי צרכיו שלו, לרוב מדובר בשילוב של טכנולוגיות ושילוב של חומרים נוספים להשגת התוצאה הטובה ביותר. על מנת שתהליך הטיפול בצלקת יצליח נדרשת לרוב סדרת טיפולים, ולעיתים שילוב של חומרים נוספים כגון חומרי מילוי ו/או סטרואידים המוזרקים על ובאזור המצולק, להשלמה מיטבית של התוצאה.

טכנולוגיה בטיפול בצלקות

החלטתם לעבור טיפול בלייזר? אל תתמסרו לטיפול לפני שתוודאו שלטכנולוגיה עימה עומדים לטפל בכם יש אישורים בתוקף של ה-FDA ה-CE ואישור משרד הבריאות הישראלי. אנו משתמשים במבחר טכנולוגיות הלייזר הטובות ביותר, ביניהן:

1CO2 laser (CORE) – Fractional Ablative Treatment CO2 Laser. מערכת לייזר אבלטיבי מבית חברת קנדלה העושה שימוש בקרן לייזר אשר מספקת אנרגיה מרוכזת בעוצמה גבוהה מאוד, המאפשרת לטפל בשכבות הרדודות והעמוקות ביותר בעור, וגורמת לעור להפוך רקמות העור הצלקתיות לרקמה רגילה.

The Icon System – Fractional non-ablative laser for skin resurfacing-1540 nm – טכנולוגיית לייזר מבית חברת Cynosure האמריקאית המניבה ייצור מזורז של רקמה חדשה ובריאה, כנגד הרקמה המצולקת בעור. סדרת טיפולים מסוג זה תביא לשליטה במרקם הצלקת ותשפיע עמוקות על גמישות העור באזור המצולק.

Pulsed dye laser (VBEAM) – PDL – טכנולוגיית לייזר אפקטיבית במיוחד לטיפול בכלי דם ונגעים וסקולאריים מבית חברת קנדלה. שימוש בטכנולוגיה זו נפוץ ביותר לטיפול בסימני מתיחה אדמדמים, צלקות אקנה אדומות וצלקות קלואידיות, המתאפיינות ברקמת עור צלקתית מעובה.

מה הייתרונות בטיפול בצלקות אצלנו?

צוות רפואי ומטפלים בעלי עשרות שנות ניסיון מצטבר בתחומם – הצוות הרפואי וצוות המטפלים של H.CLINIC בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים בטיפולים אסתטיים שונים בלייזר ובכללם הסרת צלקות. H.CLINIC משקיעה רבות בצוות המומחים שלה בהדרכות ובהכשרות מקצועיות לשימור הידע וברכישת ידע ומיומנות עדכניים עם התקדמות הטכנולוגיה והמדע.

הלקוח תמיד במרכז הפעילות שלנו ותוצאות איכותיות מובילות אותנו – שביעות רצון הלקוח עומדת במרכז הפעילות שלנו, ושירות לא פחות ממושלם הוא דרך החיים שלנו. שיתוף מלא של תוצאות צפויות, סיכונים, החלטות מקצועיות מהווה ערך עליון עבורנו. אנו נכיר אותך כלקוח באופן אישי, נבטיח לך את התאמת הטיפול המתאים לך ביותר ונלווה אותך בתהליך עד לשביעות רצונך המלאה מהטיפול ומהשירות.

מובילות טכנולוגית בכל תחומי הפעילות שלנו – שימוש בטכנולוגייה המתקדמת ביותר, מאושרת FDA, מאושרת CE ומאושרת משרד הבריאות. וכן התאמתה של הטכנולוגיה למטופל עומדת במרכז העשיה שלנו. המרפאה שלנו מצויידת במספר רב של טכנולוגיות לייזר מתקדמות ואיכותיות ביותר. הטכנולוגיות שלנו ברובן מתאימות לשימוש גם בילדים ומתבגרים ומבוססות על החברות המובילות והגדולות בתחומן, חברת קנדלה וחברת סיינשור המובילות את תחום הטכנולוגיה האסתטיקה בעולם

ייעוץ טלפוני לטיפול בצלקות

  • לקבלת הצעת מחיר טלפונית או התייעצות

    073-7943560

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

עמוד זה נכתב ונערך על ידי צוות המרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה וצוות הרופאים והמטפלים שלנו וביניהם ד"ר אביקם הראלד"ר מיכל ישורון וד"ר גלינה שרסטיוק. הצוות שלנו בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים ברפואה, בטיפולים אסתטיים ובשירות לקוחות. במרפאת H.CLINIC אסתטיקה ובמרפאת H.CLINIC ילדים ומתבגרים מבצעים טיפולים רבים מבוססים טכנולוגיות לייזר וחומרי מילוי מובילים ואיכותיים. מרפאות H.CLINIC הוכרו על ידי חברת הטכנולוגיות העולמית המובילה קנדלה כמרכז מצויינות רפואי ארצי. תאריך עדכון אחרון: 11.5.2021

שאלות ותשובות לפני טיפול בצלקות

לרוב ניתן לראות שיפור ניכר כעבור 30 עד 60 ימים מהטיפול. אך כמובן שלכל צלקת זמן החלמה משלה, התלוי בסוג הצלקת, פרוטוקול הטיפול הרפואי ועוד.

טיפול בצלקות מומלץ מאוד לבצע על ידי רופא מנוסה, במרכז רפואי אשר יעמוד לשירותכם בכל שאלה, ייתן לכם מענה בעת הצורך ויעניק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

בשנים האחרונות הוכח על ידי מחקרים רבים, כי ככל שהטיפול בצלקת מתחיל מוקדם יותר, כך הסיכוי להעלמת הצלקת או לטשטוש מהותי של הצלקת גובר בצורה משמעותית. על כן מומלץ להתייעץ עם רופא מומחה מוקדם ככל האפשר ולהבין את התהליך ואת המשמעויות שלו. 

גלילה לראש העמוד