הסרת שיער בלייזר

מבצעים מיוחדים לחברי קופות החולים

הסרת שיער בלייזר היא ללא ספק השיטה המתקדמת ביותר בהתמודדות עם שיער הגוף המיותר. הסרת שיער באמצעות לייזר Gentle Max Pro היא, ללא ספק, הדרך היעילה מכולן להגיע לתוצאה הרצויה. הסרת שיער בלייזר Gentle Max Pro הוא תהליך אשר מפחית באופן משמעותי את קצב צמיחת השיער וצפיפות צמיחת השיער באזורי הגוף המטופלים. התהליך מבוקר רפואית, ומבוצע על ידי צוות בעל עשרות שנות ניסיון, כל זאת למטרה אחת חיסול זקיקי השערה עצמם על מנת שלא יגדלו שוב. הטיפול באמצעות הטכנולוגיה שלנו מתאימה מאוד לשימוש בילדים ובמבוגרים בפיקוח ד"ר אביקם הראל, רופא עור מומחה.

הלייזר שלנו יעיל במיוחד

תופעת השיער העודף על הגוף היא תהליך טבעי אותו אנחנו חווים במסגרת התפתחותנו כבר מגיל ההתבגרות והוא תלוי בגורמים שונים בין היתר: תנאי הסביבה, גנים, שינויים הורמונליים ועוד. בפועל פעולת הסרת השיער בלייזר היא פעולה אסתטית פשוטה יחסית בה מסירים את רוב השיער או מדללים אותו מגופנו באמצעות שריפת זקיקי השיער בלייזר. הסרת שיער בלייזר הוא הטיפול היעיל ביותר והשכיח ביותר להסרת שיער. במרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה אנו נקפיד להתאים לך את תכנית הטיפול המתאימה ביותר בשבילך בהתאם למספר משתנים שיקבעו במסגרת תהליך הייעוץ והם : גוון העור, עובי שערותיך, גוון השיער באזור המטופל. והחשוב הוא שבסיוע הטכנולוגיה שלנו – התוצאות מדהימות!

יעוץ ואבחון אישי

במסגרת הייעוץ והאבחון יקבל המטופל הסבר מקיף על משמעות הטיפול, ההכנות אותן המטופל נדרש לבצע לפני טיפול, הסרת השיער, יבוצא תיאום ציפיות על תוצאות הטיפול ותופעות הלוואי היכולות להיווצר בסדרת טיפולים להסרת שיער בלייזר. טיפולי הסרת שיער בלייזר בתל אביב, והסרת שיער בלייזר בחיפה ניתנים במסגרת מרפאות H.CLINIC למבוגרים וכן באישור רופא עור מומחה למתבגרים.

באישור משרד הבריאות

למרות שטיפול הסרת שיער בלייזר הוא טיפול פשוט יחסית, יש לבצע אותו בצורה הנכונה, לפיכך לכן חשוב להקפיד על הנושאים הבאים במהלך הטיפול:

מטפלים וצוות הרפואי צמודים – הסרת שיער עודף בלייזר נעשה על ידי צוות מוסמך ומנוסה בטיפולי הסרת שיער בגווני עור שונים ובעובי שיער שונה בגברים ובנשים כאחד.

טכנולוגיה מובילה – הסרת שיער בלייזר נעשה באמצעות מכשיר לייזר להסרת שיער מתקדם ביותר, Gentle Max Pro המותאם לטיפול במבוגרים ובילדים כאחד, בעל מערכת קירור פנימית ייחודית מבוססת פטנט לטיפול הסרת שיער ללא כאב.

מהירות ויעילות הטיפול – מכשיר הלייזר להסרת שיער אשר בשימוש H.CLINIC נחשב לטכנולוגיה היעילה ביותר, המביאה יותר תוצאות בפחות טיפולים להסרת שיער בלייזר (מעל 10,000 רופאים רכשו טכנולוגיה זאת בעולם).

חווית טיפול טובה עם תחושת כאב מצומצמת – מערכת הקירור המשוכללת של מכשיר הסרת השיער בלייזר מייתרת את הצורך בחומרי אלחוש שונים ומאפשרת חווית טיפול טובה. עם זאת במידה וצוות המרפאה יימצא לנכון, ניתן יהיה לשלב משחת אלחוש במסגרת הטיפול אך פעולה זאת אינה שכיחה כלל ואין בה צורך ב-95% מהמקרים.

 

10,000 רופאים ממליצים

ה-Gentle Max Pro הוא מכשיר הסרת השיער המוביל בתחום. לפיכך גם אנחנו לא מתפשרים עם תוצאות פחות ממושלמות ומטפלים בטכנולוגיה המוביל הזאת ללא עוררין. אנו נשמח מאוד לסייע לך לבחור את הטיפול המתאים בשבילך, השאר פרטים והשתתף במבצע המחירים המיוחדים שלנו לחברי קופות החולים.

לייזר על קעקוע?

טיפול הסרת שיער בלייזר על קעקוע – מותר / אסור, כן / לא – להלן התשובה: אסור להשתמש בלייזר הסרת שיער על הקעקוע וזה עלול לגרום נזק לקעקוע. טיפולי הסרת השיער בלייזר הפכו לשגרה של ממש בקרב עשרות אלפי ישראלים. בישראל קיימים מגוון מכשירים וטכנולוגיות לייזר לטיפול הסרת שיער, רובם ככולם עושים עבודה דומה עם כי איכות הטכנולוגיה, רמת הכאב שחשים בגוף וכן יכולת הטכנולוגיה לבצע טיפול איכותי לעיתים שונה.>> קרא עוד

הסרת שיער מתבגרות?

בעבר השיטות הרלוונטיות להסרת שיער הסתכמו במריטתו או גילוחו – הרי שהיום אנו נרצה לטפל בילדינו באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר הקיימים בשוק. האופציה הנכונה ביותר, אם כך, היא הסרת השיער באמצעות טכנולוגיות לייזר. אך איך נמצא מקום בטוח עבור ילדינו לפרוצדורה זו? בעולם בו קוסמטיקאיות ומכונים קמים חדשות לבקרים, ללא ליווי רפואי מוסמך, פיקוח על המכשירים ועל התהליך כולו הנושא לא פשוט ועלינו כהורים לנהוג משנה תוקף. מאיזה גיל אפשר להתחיל? מתבגרות יכולות להיות מטופלות מגיל צעיר – אך רק במידה ונדרש, במידה ורופא מאשר אותן לטיפול ובמידה ומתקיימת הסכמה של ההורה והמטופלת. אנחנו נוודא כי המתבגרת מבינה ורוצה לעבור טיפול להסרת שיער בלייזר.  >> קרא עוד

מה עוד חשוב לדעת?

בעבר השיטות הרלוונטיות להסרת שיער הסתכמו במריטתו או גילוחו – הרי שהיום אנו נרצה לטפל בילדינו באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר הקיימים בשוק. האופציה הנכונה ביותר, אם כך, היא הסרת השיער באמצעות טכנולוגיות לייזר. אך איך נמצא מקום בטוח עבור ילדינו לפרוצדורה זו? בעולם בו קוסמטיקאיות ומכונים קמים חדשות לבקרים, ללא ליווי רפואי מוסמך, פיקוח על המכשירים ועל התהליך כולו הנושא לא פשוט ועלינו כהורים לנהוג משנה תוקף. מאיזה גיל אפשר להתחיל? מתבגרות יכולות להיות מטופלות מגיל צעיר – אך רק במידה ונדרש, במידה ורופא מאשר אותן לטיפול ובמידה ומתקיימת הסכמה של ההורה והמטופלת. אנחנו נוודא כי המתבגרת מבינה ורוצה לעבור טיפול להסרת שיער בלייזר >>> קרא עוד

כיצד פועלת הטכנולוגיה להסרת שיער בלייזר? טכנולוגיית הלייזר המתקדמת להסרת שיער פועל על כיוון לייזר ישירות לזקיק השיער, ועל כן גורמת להרס הזקיק ללא כל נזק לרקמה הסובבת אותו. התוצאה היא עור חלק יותר ונקי יותר משיער לא רצוי. ידית הלייזר יעילה במיוחד ומופעלת על ידי איש צוות רפואי אשר לא רק הוסמך והוכשר, אלא גם בעל ניסיון רב שנים בטיפולים בהסרת שיער.

האם יש תופעות לוואי לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר? אצל אחוזים קטנים מאוד מהמטופלים יכולה להיווצר אדמומיות קלה באזור המטופל מיד בתום הטיפול או בימים הסמוכים לטיפול, אדמומיות זאת חולפת על פי רוב תוך מספר דקות עד מספר שעות. לעיתים נדירות יכולות להיצוור שלפוחיות בעור בנוסף לאדמומיות כתוצאה מרגישות יתר לטיפול או מחשיפה לשמש לאחר הטיפול, תופעות אלו תחלופנה בתוך מספר ימים ויש לעדכן את הצוות המטפל במקרה שמתגלות. בכל מקרה הצוות המטפל יעביר הנחיות ברורות מאוד לגבי התנהגות לפני ואחרי הליך של הסרת שיער בלייזר.

למי נועדה הסרת שיער?

הסרת שיער בלייזר, נועדה לנשים וגברים כאחד, שמסיבות שונות מעדיפים להיפטר משיער עודף או בולט בחלקי גוף שונים. נשים מסירות את שיער הגוף, בעיקר מסיבות אסתטיות ובגלל קודים חברתיים קיימים, המזהים את היופי הנשי עם העדר שיער הנשים מעדיפות לבצע הסרת שיער באזורי בית השחי, המפשעות, הרגליים ולעיתים רוצות אף להסיר שיער מהידיים ומחלקים מהבטן והפנים. גברים מבקשים לבצע טיפול הסרת שיער בלייזר בעיקר מטעמי נוחות ומניע של זיעה מוגברת בחודשי הקיץ החמים, אך ההצדקה האסתטית לכך איננה נעדרת גם בקרב הגברים. הגברים נוהגים לבצע טיפול הסרת שיער בלייזר מהבטן, מהגב, מהכתפיים ומהעורף. ישנם מספר לא קטן של גברים שאף מבקשים לבצע הסרת שיער מהרגליים ומבית השחי, בעיקר באוכלסיית הגברים שמרבה לעסוק בפעילות גופנית וספורט מקצועני.

כמה עולה הסרת שיער?

מחיר טיפול הסרת שיער בלייזר משתנה מטיפול לטיפול ותלוי במספר פרמטרים כמו: גודל האזור המטופל, עובי השיער העודף, גוון השיער ותאום ציפיות לגבי התוצאה הסופית. אנו ממליצים לכם לנהוג בזהירות ולא לתת רק למחיר להיות המדד הקובע עבורכם איפה להתחיל בטיפולי הסרת שיער בלייזר. כפי שלא חסרים מקומות המציעים הסרת שיער בלייזר כך גם לא חסרים מקומות שנסגרים או שמפעילים טכנולוגיות לייזר ישנות או לא מתאימות לגילאים מסויימים. אנו מציעים מחירון להסרת שיער אצל ילדים ומתבגרים, וכן מחירון הסרת שיער מבוגרים. דוגמא למחירים נבחרים (לפני מע"מ):

בית שחי – החל מ-72 ש"ח לטיפול בסדרה

מפשעות – החל מ-94 ש"ח לטיפול בסדרה

רגל תחתונה – החל מ 227 ש"ח לטיפול בסדרה

בטן – החל מ-140 ש"ח לטיפול בסדרה

גב – החל מ-183 ש"ח לטיפול בסדרה

קליק אחד וקבל מחיר

  • לקבלת הצעת מחיר טלפונית או התייעצות

    073-7943560

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

עמוד זה נכתב ונערך על ידי צוות המרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה וצוות הרופאים והמטפלים שלנו. הצוות שלנו בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים ברפואה, בטיפולים אסתטיים ובשירות לקוחות. במרפאת H.CLINIC אסתטיקה ובמרפאת H.CLINIC ילדים ומתבגרים מציעים טיפולים מגוונים מבוססים טכנולוגיות לייזר וחומרי מילוי מובילים ואיכותיים. מרפאות H.CLINIC הוכרו על ידי חברת הטכנולוגיות העולמית המובילה קנדלה כמרכז מצויינות רפואי ארצי. תאריך עדכון אחרון: 21.06.21

גלילה לראש העמוד