חידוש פני העור – PICOWAY

חידוש והצערת פני העור עם PICOWAY - התוצאה עור מחודש ללא זמן החלמה

"רציתי לעשות פילינג, אבל לא הסתדרת לי זמן ההחלמה של שבוע. מצאתי את פיתרון חידוש העור באמצעות טכנולוגיית הפיקו, מצאתי צוות מקצועי, נדיב שידע להסביר לי בצורה מושלמת למה אני נכנסת. לאחר 2 טיפולים ראיתי שינוי משמעותי בעור הפנים שלי, עשרות נמשים שלא אהבתי ירדו והעור הפך נעים יותר לצד המחמאות הרבות שאני מקבלת. יש לי עוד טיפול אחד שאותו אני שומרת לשנה הבאה. תודה לכם צוות HCLINIC  יקר." קארין, תל אביב.

בטיפול ייחודי באמצעות טכנולוגיה פורצת הדרך ה-PICOWAY תוכלי להנות מחידוש והצערת פני העור. באמצעות הטכנולוגיה פורצת הדרך, הטובה ביותר, ללא  התערבות כירורגית – תעברי טיפול המעניק לעור מראה צעיר,חלק, אחיד, מתוח וזוהר- ללא זמן החלמה מעבר לכמה שעות, ללא ניתוח ובעיקר ללא כל כאב – בלי כוכביות. 

בעור שלנו, בעיקר בעור הפנים, חלים שינויים ככל שאנחנו מתבגרים. תהליך זה הוא טבעי ועובר על כל האוכלוסייה באשר היא בטח כאשר תוחלת החיים בעלייה והחשיפה שלנו לקרינת השמש באזור בו אנחנו חיים היא די ממושכת במהלך השנה. שינויים הורמונליים העוברים על הגוף, הזדקנות טבעית של גופנו וכן שינויים העוברים על עור הגוף והפנים משפיעים גם הם על מראה העור. 

למרות ששינויים אלו הם טבעיים ניתן לשפר אותם בצורה מהותית בשילוב טכנולוגיות שונות הקיימות היום כאשר התוצאה היא: עור מוצק יותר, חלק יותר, צעיר יותר, חיוני ומלא ברק.

חידוש והצערת עור הפנים באמצעות טכנולוגית PICOWAY, טכנולוגיה מטפלת בסוגים רבים של פיגמנטציה, חטטי אקנה, קמטים, קמטוטים והעלמת פיגמטציה לסוגי עור שונים. המערכת המתקדמת של PICOWAY מאפשרת באמצעות אפקט פוטו-אקוסטי (לייזר מהיר אשר לא מתחמם, נקרא גם לייזר קר).

טיפול אפקטיבי ביותר מתחת לשכבה העליונה של העור מבלי לגרור תהליך החלמה ארוך (החלמה בתום מספר שעות בלבד עד יום).

השימוש במערכת ה-PICOWAY נעשה באמצעות מספר ידיות לייזר ייחודיות המאפשרות טיפול בסוגי עור שונים ובדרישות שונות של המטופל.

תוצאות צפויות מטיפול חידוש פני העור באמצעות PICOWAY: 

  • הפחתה משמעותית של קמטוטים מסביב לפה ומסביב לעיניים.
  • הפחתה וטשטוש צלקות, גם צלקות אקנה.
  • טיפול בקמטים שנגרמו עקב נזקי שמש או נזקי גיל.
  • משפר ומחדש את מראה עור הפנים בכלל, מעניק חיות ורענון משמעותי.
  • טיפול בכתמי אקנה וחטטים לאחר אקנה פעיל.
  • מחליק את העור, ממצק את העור ומסייע בשמירה על הגמישות שלו.
  • מטפל בהסרת כתמי שמש,כתמי פיגמנטציה, וכתמי גיל.
  • מטשטש ומסיר נמשים או כתמים כהים (פיגמנטציה לסוגיה, מלזמה, מסכת הריון, פיגמנטציה הורמונלית).

האזורים בהם מתקבלות תוצאות מצוינות לחידוש פני העור והצערתו הם הפנים, הצוואר והמחשוף. הטיפול בטכנולוגיית ה-PICOWAY מחדש את העור באזור המטופל ומאיץ בצורה משמעותית את קצב ייצור סיבי הקולוגן והאלסטין. התוצאה המתקבלת היא ייצור סיבי קולוגן באופן טבעי, ללא חומרי מילוי בצורה מהירה. השימוש בפולסי לייזר קצרים ומהירים ביותר מאפשר טיפול מבוקר בשכבת העור הנדרשת ללא צורך בחימומו ובקילופו על מנת להגיע לתוצאה הרצויה והנדרשת.

ה-PICOWAY הוא לא עוד טיפול לייזר, הטיפול ב-PICOWAY הוא טיפול בטכנולוגיה שעושה את ההבדל ונחשבת היום לטיפול המתקדם מסוגו לטיפול הצערת עור הפנים. 

קרן הלייזר מיוצרת בעוצמה הגדולה פי 1000 מטכנולוגיית לייזר רגילה ומחולקת לכ-100 קרניים שוות אשר מטפלות בעור הפנים. אפקט זה מייצר טיפול אפקטיבי, נקודתי בדיוק במקום שאנחנו רוצים לטפל.

השפעת הטיפול על העור בתום הטיפול:

בתום הטיפול ניתן לצפות לעור בריא יותר, בעל מראה צעיר, מוצק ורענן עם מקם אחיד, חלק ונעים למגע. מה שחשוב הוא לא לבזבז את כספכם לחינם, ולוודא שהטיפול בו אתם בוחרים הוא המתאים לכם ביותר, לגילכם, לצרכים שלכם ולמגבלות שלכם (גוון העור, זמן החלמה, תקציב ומחויבות המרפאה לתוצאות)

שאלות ותשובות נפוצות בנושא חידוש עור הפנים עם PICOWAY:

הטיפול מתאים לגברים ונשים כאחד. הטיפול מומלץ החל מגיל 30 ומראה תוצאות מידיות לעור הפנים. היות וגל הלייזר הוא כה מהיר וחזק, אזורים נרחבים מתחת לעור מטופלים באפקט פוטו-אקוטי (Photoacoustic) באמצעות אפקט לא תרמי (ללא חימום). שטחים פתוחים, זעירים, נוצרים מתחת לעור אשר מוחלפים עם הזמן עם צמיחה חדשה ואפקטיבית של קולגן ואלסטין. PicoWay עובד מבפנים החוצה ללא קילוף של העור. הטיפול אינו פוגע בשכבה החיצונית של העור ולא גורם לפציעה שלו, כך שהמטופל אינו חווה זמן החלמה ארוך לאחר הטיפול (מדובר בזמן החלמה די קצר של מספר שעות).

זוהי השיטה האיכותית והמתקדמת ביותר, המאפשרת להסיר את הקעקוע בצורה היעילה והבטוחה ביותר. PicoWay הוא מכשיר הלייזר הבטוח והיעיל הראשון שעושה שימוש בטכנולוגיית פיקו-שנייה עם שלשה אורכי גל ופולסים של פליטות אנרגיה בטריליוניות של שניה ומאפשר הסרה של קעקוע בצורה היעילה ביותר. רוחב פולס הפיקו-שנייה קצר פי מאה מטכנולוגיית הננו-שנייה המשמשת בשיטות המוכרות האחרות להסרת קעקועים.

חידוש פני העור באמצעות Picoway הוא לא טיפול מסוכן ומבוצע בהתאם לפרוטוקול הטיפול המומלץ.
עם זאת חשוב, למרות שמדובר בטיפול אסתטיקה רפואי, יש לוודא שבוחרים בצורה טובה מאוד ושקולה את המרפאה בה מבצעים את הטיפול הנדרש. יש להקפיד לבחור במרפאה עם פיקוח רפואי מתאים על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

חידוש העור באמצעות Picoway הוא טיפול לא מסובך אך מייצר תוצאות מצוינות. הטיפול לא מהווה תחליף לטיפול פילינג לייזר עמוק, אך הטיפול הוא הקרוב ביותר לטיפול פילינג עמוק ללא זמן ההחלמה הארוך בטיפול פילינג.

הטיפול לא כואב ולא דורש זמן החלמה מעבר ליום הטיפול ובמקרים חריגים מחצית היום שאחרי. לטענת מטופלים רבים מדובר בתחושת חימום באזור המטופל אשר ניתנת לבקרה על ידי הצוות המטפל. 

על כן, אנחנו ממליצים להגיע לייעוץ מסודר במרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה על מנת להעריך נכונה את כמות הטיפולים הנדרשת. ככלל רוב הקעקועים ניתנים להסרה בכ-8-12 טיפולים. ישנן מקרים ,בעיקר כאשר גוון הקעקוע הוא אחיד שמספר הטיפולים יכול להסתכם גם ב-6 טיפולים ופחות.
בכל מקרה, בהשוואה למכשירי לייזר אחרים כמו ה Q-Switch, אפשר להקטין את כמות הטיפולים בכחצי לפחות ולפעמים אף יותר.

הטיפול עורך עד 45 דקות

הטיפול מאפשר חזרה לשגרה לאחר מספר שעות בלבד, כאמור ישנם מקרים בהם נדרש יום החלמה בודד אך הם חריגים. 

ברוב המוחלט של המקרים הקעקוע יעלם לחלוטין או ידהה בצורה כזאת שיהיה קשה להבחין באזור בעור שבו היה הקעקוע.

ניתן לראות תוצאות החל מהטיפול הראשון.

טיפול חידוש עור הפנים מורכב מסדרה של עד 3 טיפולים. תדירות הטיפול המומלצת היא 4-6 שבועות בין טיפול לטיפול וזמן זה נועד על מנת להבטיח תהליך התחדשות של סיבי הקולוגן בעור וטיפול איכותי בפיגמנטציה ובקמטוטים.

לפני תחילת סדרת טיפולים לחידוש העור יש לבדוק את הדברים הבאים:
האם במרפאה קיים אישור לשימוש בטכנולוגיות?
האם יש אישור FDA ואישור אמ"ר?
האם סדרת הטיפולים מתבצעת על ידי מי שהוסמך לכך?
האם המרכז הרפואי זמין לכל שאלה ומענה בעת הצורך?
האם רמת השירות מספקת לסוג הטיפול אותה אני רוצה לעבור?

טיפולים נוספים שעשויים לעניין אותך >>

לשפר את איכות החיים האינטימית שלך עכשיו. אצלנו תראי 100% שיפור - הצטרפי ל-18 מיליון נשים מרוצות מטיפול איכותי לשיפור הבריאות האינטימית ושמות סוף לדליפת השתן ויובש הנרתיק.
פיסול האף ללא ניתוח הוא תהליך פשוט יחסית, קצר, לא יקר והפיך. הטיפול ייתן לאף שלך את המראה שתמיד רצית ולך את הרגשת הביטחון בחזרה.
טיפול מדהים למי שלא מעוניין בניתוח למתיחת הפנים. טיפול פשוט הרבה יותר מניתוח מתיחת פנים, עם פחות תופעות לווי. מתאים למי שרוצה להרים את הגבות ולהפחית משמעותית את נפילת הפנים, קו הלסת והצוואר.
dreamstime_m_9539823
העלמת פיגמנטציה בפנים ועל הגוף: כתמי גיל, כתמי שמש, מלזמה, טיפול בגבות הידיים וכתמי לידה שונים.
PEELING
מילוי נפחים וקמטים המאפשרים לך להחזיר את החיוניות וחינניות לעור הפנים על ידי פיסול הפנים, פיסול האף, טשטוש קמטים וקמטוטים.
גלילה לראש העמוד