פילינג לייזר מלא – Peeling Laser

פילינג לייזר

10 שנים לאחור באמצעות טיפול פילינג לייזר. טכנולוגיית הלייזר נחשבת היום לשיטה היעילה ביותר המחליפה את הצורך בניתוח פלסטי, או בטיפול פילינג כימי.

טיפול פילינג לייזר, באמצעות לייזר CO2 לייזר מציע חידוש משמעותי מאוד של פני העור. הטיפול מבוצע באמצעות לייזר ייחודי CO2RE מבית Syneron ונחשב לטיפול העמוק ביותר בעור רווי קמטים ורווי כתמים (פיגמנטציה) שונים.

תוצאת הטיפול תעניק לעור מראה חדש, רענן וצעיר בכ-10 שנים. טכנולוגיית לייזר CO2, בעצמות שונות התלויות באזור המטופל מחדש את עור הפנים בצורה המשמעותית ביותר ומצעיר אותם במיוחד (שאלו אותנו על תוצאות לפני ואחרי).

לאיזה תוצאות לצפות מהטיפול

  •  הפחתה משמעותית עד מלאה של קמטים עמוקים וקמטוטים

  • הפחתה משמעותית עד הסרה מלאה השל קמטוטים מתחת לעיניים וסביב הפה

  •  הסרת צלקות

  •  העלמת חטטי אקנה

  •  טשטוש נמשים וכתמי עור כבדים

  •  חידוש מלא של העור

תהליך הטיפול

  • שלב א – פגישת אפיון וייעוץ

  • שלב ב – הכנת המטופל כשבוע לפני הטיפול (כולל הנחיות רפואיות, הכנת הפנים או האזור המטופל)

  • שלב ג – יום הטיפול. הכנת הרופא, אלחוש הפנים, סדרת צילומים ואישור הרופא לטיפול.

  • שלב ד – סדרת ביקורות קבועות לאחר הטיפול על החלמה מלאה של האזור המטופל.

פילינג לייזר לפני אחרי

לקוח מספר על הטיפול - שווה צפיה

שאלות ותשובות נפוצות בנושא טיפול פילינג לייזר

טיפול הפילינג נועד לחידוש משמעותי של העור (פנים וגוף). הטיפול נעשה באמצעות לייזר פרקציונלי – הלייזר הפרקציונלי חודר לשכבות העור, האמצעית והעליונה, ויוצר בו כוויה מכוונת בעצמה מבוקרת המתאימה לו. אנרגיית הלייזר מועברת לעור בצורה של נקודות קרובות ובמבנה ייחודי אשר גורמות בצורה מבוקרת לקילופו ואחר-כך לחידושו. כתוצאה מהטיפול, ובמשך 7-10 ימים העור עובר תהליך החלמה עד לחזרה לשגרת פעילות מלאה. בתום תקופת ההחלמה הראשונית צבע העור יישאר אדמדם וימשיך את תהליך ההתחדשות שלו מספר שבועות עד לחידושו בצורה מלאה (שימוש במייק-אפ יתאפשר לאחר 7-10 ימים).

טיפול באמצעות מבנה ייחודי זה מאפשר לנו לתת למטופל טיפול מהיר ונוח. הטיפול שלנו הוא מהיר יותר ונוח יותר יותר למטופל בהשוואה לטכנולוגיות מסורתיות לחידוש מראה פני העור על ידי ניתוח פלסטי או על ידי פילינג כימי – הטיפול כמובן מאפשר חזרה מהירה יותר לפעילות שגרתית.

הטיפול מתאים לרוב לגברים ונשים בגילאים 30 ומעלה, הסובלים מנזקי שמש, כתמי גיל, קמטוטים וקמטים ,בעיות במרקם, צלקות אקנה או הפרעות אסטטיות אחרות (פיגמנטציה). זהו הטיפול האידיאלי להשגת מראה עור צעיר יותר ללא זמני החלמה ממושכים מאוד הכרוכים בטיפולי לייזר CO2 רגילים או בטכנולוגיות אחרות.

לפני תחילת הטיפול נדרש לבצע אילחוש לאזור המטופל. האילחוש משפר משמעותית את תחושת אי הנוחות במהלך הטיפול. ככל שמתבצע טיפול עמוק יותר אנו נמליץ על אלחוש חזק יותר באזור המטופל באמצעות הרדמה מקומית. ניתן ואף מומלץ להשתמש במשככי כאבים על מנת להפחית את תחושת אי הנוחות בימים שלאחר הטיפול. הטיפול אורך כ-40 דקות מרגע מוכנות המטופל וכן תלוי בעוצמת הטיפול ובאזור בגוף בו מטפלים.

כשמבצעים טיפול פילינג לייזר CO2, היתרון המרכזי והמהותי הוא היכולת לבצע את כלל הטיפולים הנדרשים לעור בטיפול אחד אינטגרטיבי. טיפול פילינג הלייזר הוא טיפול אגרסיבי אךמאוד אפקטיבי מבין שלל טיפולי צערה ומיצוק פני העור. תוצאות טיפול הפילינג באמצעות לייזר CO2 נראות בצורה מדהימה ומשמעותית ביותר, וכן נשמרות לאורך זמן רב. הטיפול עושה פלאים לסוגי הפגמנטציה השונים, לנזקי פנים כתוצאה מעישון, לנזקי צלקות כולל צלקות אקנה, לקמטים על העור וקמטוטים.

כן. כמובן שיש יש להתייעץ עם הרופא והמטפלים לגביי מאפייני העור האישיים על מנת להפחית את הסיכוי לתגובות לא רצויות ואת זאת עושים במסגרת הייעוץ טרם ההחלטה לבצע את הטיפול.

על פי רוב ניתן להבחין בשיפור משמעותי כבר לאחר טיפול בודד בשבועות שלאחר הטיפול ניתן יהיה להבחין במראה עור חדש, רך, חלק ומוצק יותר. קמטוטים, קמטים, כתמי שמש ומרקם העור יראו שיפור מידי.

מטופל אשר עבר טיפול פילינג לייזר CO2 צריך לצפות לתוצאות מצויינות אשר יחזירו את מראה עור הפנים כ-7-10 שנים לאחור. בדרך כלל האזור המטופל שומר על תוצאות הטיפול בדומה לפרוצדורות כירורגיות דומות, למשך שנים.

גלילה לראש העמוד