אנטי אייג'ינג – Anti Aging

ה"סוד" בטיפול אנטי אייג'ינג הוא שילוב של טכנולוגיות מתקדמות - מותאמות אישית, החל בטכנולוגיות מבוססות לייזר מתקדם ועד לשילוב חומרים טבעיים ומלאכותיים - שילוב אשר יאפשר לך להישאר שנים עם אותו מראה רענן ויפה.

dreamstime_m_51155457

אי אפשר להחזיר את הזמן לאחור, ולא נראה שזה הולך להשתנות – אבל אפשר לטפל בעצמנו נכון בלי להוציא עשרות אלפי שקלים, לעכב את תהליך ההזדקנות הטבעי של העור והגוף שלנו, לגרום לנו להרגיש ולהראות צעירים יותר, רעננים יותר ובעיקר להשפיע על התחושה הנעימה שלנו עם עצמנו.

בסופו של יום, אין פתרונות קסם, אנחנו צריכים להשקיע בגוף שלנו על מנת לשמר אותו רענן ועדכני.

כולנו מכירים את השיטה והדרך המרכזית – איזון נכון ושילוב נכון בין תזונה, פעילות גופנית, וטיפולי פנים וגוף משולבים טכנולוגיות וחומרי מילוי – כל זאת לאחר ייעוץ מתאים עם אנשי המקצוע המתאימים ביותר לנו.

החשוב הוא להתחיל לטפל בזמן ובשיטה הנכונה ביותר לנו. ב H.CLNIC אנחנו ממליצים על טיפול מונע ותחזוק העור, בעיקר עור הפנים מגיל צעיר יחסית, מה שבוודאות יאפשר לנו טיפולים פחות משמעותיים בעתיד, ובוודאי לתמורה גבוהה יותר, מבחינת רפואית וכלכלית.

אצלנו ב H.CLINIC – המרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה, סוגי הטיפולי אנטי-איג'ינג רבים ומגוונים, לכל אחד יתרונותיו שלו – עם זאת החשוב הוא להתאים את הטיפול הנכון למטופל לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

סדרת טיפולי האנטי-אייג'נג של H.CLINIC:

טיפולי אנטי-איג'ינג, צעד אחר צעד:

  • שלב א: פגישת ייעוץ לאבחון ואפיון. הפגישה נערכת עם הרופא המטפל או צוות היועצים שלנו.
  • שלב ב: בניית תוכנית טיפולים מתאימה והתאמה של הטכנולוגיה המתאימה לסוג הטיפול הנדרש. על מנת להגיע להצלחה מירבית לעיתים נדרש לשלב טכנולוגיות וחומרי טיפול – זהו הייתרון המרכזי של H.CLINIC המאפשר לשלב מספר רחב ביותר של טכנולוגיות ושיטות טיפול.
  • שלב ג: ביצוע טיפול לפי תוכנית הטיפולים משולב עם ביקורות תקופתיות להצלחה מירבית של הטיפול.

    יש חשיבות רבה לקבלת ייעוץ מתאים במרכז רפואי על מנת להתאים בצורה מיטבית את הטיפול לדרישות המטופל. ייעוץ מקצועי ניתן מרופא ו/או ממטפל מנוסה בעל ההכשרה המתאימה לטיפול.

טיפולים נוספים שעשויים לעניין אותך >>

העלמת נימים וורידים באמצעות טכנולוגיות לייזר ובהזרקה - תוצאות החל מהטיפול הראשון.
טיפול בהתקרחות באמצעות PRP. טיפול איכותי, ללא תופעות לוואי עם תוצאות טובות.
הסרת קעקועים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הרבה יותר תוצאות בפחות טיפולים - PICOWAY
סובלת מדליפת שתן במאמץ? תוך כדי צחוק? דפילת שתן במהלך פעילות ספורטיבית? אצלנו תוכלי לקבל טיפול מדהים
הסרת שיער בלייזר ללא צורך באלחוש עם תוצאות מהירות יותר מטכנולוגיות לייזר אחרות.
גלילה לראש העמוד