בריאות אינטימית

דליפת שתן במאמץ | יובש נרתיקי | הצרת הנרתיק | אסתטיקה ואגינאלית בלוג שאלות ותשובות ייעוץ

**טיפול המוכר על ידי חברות הביטוח**

ד"ר פאני בר לוי: "נשים, כבר בעשור השלישי או הרביעי לחיים, חוות בריחת שתן אחרי לידה, דליפת שתן, יובש נרתיקי, ויש נשים שחשות כאב ביחסי מין ומרגישות רפיון של הנרתיק", אומרת ד"ר פאני בר לוי, מומחית לגניקולוגיה ואחת הרופאות החלוצות בישראל בתחום האסתטיקה הווגינלית בישראל, "טכנולוגיית הלייזר מרפאה את הנרתיק. הלייזר גורם לפציעה מבוקרת של הנרתיק ומעודד ייצור של רקמה בריאה שגורמת לנרתיק להשתקם. הטיפול מתבצע במרפאת הרופא", מסבירה ד"ר בר לוי על התהליך, "הוא מתבצע שלוש פעמים. הטיפול לא כואב, לא מציק ואין שום אי נוחות. לאחר טיפול שאורך כ-10-15 דקות חוזרים מיד לפעילות מלאה ללא זמן החלמה." מוזמנות להרשם לפגישת התייעצות.

"אני בת 49 חיה חיים מלאי פעילות ותוכן . עם השנים התפתחה אצלי תופעה של דליפת שתן במאמץ והדבר העיב על חיי היומיום שלי. בעזרת טיפול בלייזר ב- 3 טיפולים קצרים לא כואבים, הפסיקו לי התופעות הלא נעימות ואף כבונוס אני נהנת מהטבות נוספות של הטיפול." מטופלת, טיפול דליפת שתן במאמץ.

הרשמי וקבלי מידע אישי על מגוון הטיפולים האינטימיים שלנו על מנת להביא לשיפור מיידי באיכות החיים שלך. שימי לב לנתונים המדהימים: 94% מהנשים המטופלות מדווחות על שיפור משמעותי. 100% מטופלות מרוצות מהטיפול.

  • סובלת מדליפת שתן במאמץ? תוך כדי צחוק? דפילת שתן במהלך פעילות ספורטיבית?
  •  סובלת מיובש בנרתיק?
  •  סובלת מתחושת רפיון הנרתיק? או הרחבה של הנרתיק?
  •  מעוניינת לשפר את מראה האזורים האינטימיים שלך?
  •  ההנאה שלך מיחסי מין נפגמה במהלך השנים?

ניתן לבצע את הטיפול במסגרת הסדרים עם חברות ביטוח וקופות חולים

לגיל והריונות ישנה השפעה על הנרתיק – אנחנו סובלות מדליפת שתן במאמץ, יובש בנרתיק ורפיון הנרתיק. אין מה לעשות, הזמן משפיע על כולנו, אחת מכל 3 נשים מגיל 40 סובלת מדליפת שתן במאמץ (דליפת שתן בעת צחוק, שיעול, הרמת משאות כבדים, פעילות ספורטיבית), נשים רבות סובלות מיובש נרתיקי, רפיון הנרתיק או הרחבה של הנרתיק. אתן לא לבד – תופעות אלו הן שכיחות ועלולות לגרום גם לאי נוחות בעת קיום יחסי מין, להפריע לך בתפקוד היומיומי ולגרום לך להימנע מפעילויות אהובות. וכן לחץ מיותר ולפגוע בדימוי העצמי שלך. ב-H.CLINIC, המרכז לטיפולים בלייזר ואסתטיקה יטפלו בך צוות גניקולוגים מומחים, מחלוצי האסתטיקה הואגינלית בארץ ובעולם.

ד"ר גולד

ד"ר רונן גולד, רופא בכיר ביחידה לאורוגינקולוגיה ורצפת האגן ומנהל השירות לקרעים בסוגר האנלי בלידה, בבי"ח איכילוב. ד"ר גולד הוא גינקולוג מומחה ומנוסה מאוד בטיפולי הלייזר החדשני והאיכותי לטיפולים אינטימיים לדליפת שתן ומראשוני הרופאים בארץ ובעולם שאימצו שיטת טיפול חדשנית זו. 

ד"ר פאני בר לוי, גניקולוגית מומחית, מחלוצי טיפולי האסתטיקה הואגינלית בארץ ובעולם ורופאה מובילה בתחומה בישראל. ד"ר בר לוי תוכל לסייע לך בטיפולי אסתטיקה וגינאלית יחודיים ולאפשר לך להמשיך ושפר את הבריאות האינטימית שלך. ד"ר בר לוי תוכל לסייע לך בהצרת הנרתיק, בהצערת הנרתיק, בטיפולי אסתטיקה יחודיים ובטיפול ביובש נרתיקי ללא צורך בניתוח או בהרדמה מלבד לאלחוש.

הטיפול יעניק לך פתרון מדהים, ללא צורך בניתוח, ללא צורך ברדמה, ללא כאב ובעיקר ללא זמן החלמה עם חזרה מיידית לפעילות רגילה. בתוך כ-3 טיפולים בלבד, בני 20 דקות איכות חייך ישתנו לטובה.

יתרונות לטיפולי האינטימיה באמצעות לייזר

  • ללא כאב
  • ללא זמן החלמה
  • ללא הרדמה
  • חזרה לשגרה ללא זמן החלמה
  • ללא צורך בניתוח – הטיפול מתבצע בחדר טיפולים מאובזר ומותאם

טיפול האינטימה באמצעות לייזר הוא טיפול חדשני, בטוח, ולא ניתוחי אשר נועד לשקם את רקמות הנתיק והעריה ולהחזיר להן תכונות שנפגעו כתוצאה מהתבגרות או מלידות.

איך זה עובדת הטכנולוגיה?

טכנולוגיית הלייזר רותמת את עוצמת הלייזר לטובת שינוי מאזן הקולגן, האלסטין ורקמות חיבור. עצמת הלייזר מעוררת ייצור רקמה חדשה ובריאה בנרתיק ובעריה בצורה כזאת שגורמת להם להשתקם. קרן הלייזר חודרת לעומק השכבה הרירית, מבלי להסב נזק לרקמות הסובבות את השכבה הרירית, דבר המאפשר הצערה של השכבה הרירית ללא צורך בזמן החלמה ליתר הרקמות. התהליך מכווץ את סיבי רקמת החיבור, מצר את הנרתיק ומעורר היווצרות של קולגן ואלסטין חדשים, מצעיר ומחדש את הרקמה המטופלת באופן יסודי. הטיפול מאפשר שיפור משמעותי באיכות החיים שלך בצורה מיידית.

לקוחות מספרים

״אני בת 49 חיה חיים מלאי פעילות ותוכן . עם השנים התפתחה אצלי תופעה של דליפת שתן במאמץ והדבר העיב על חיי היומיום שלי . בעזרת טיפולי הלייזר ב- 3 טיפולים קצרים לא כואבים, אין לי יותר תופעות לא נעימות ואף כבונוס אני נהנת מהטבות נוספות של הטיפול." מטופלת ד"ר גולד, דליפת שתן במאמץ.

_______________________________

"ד"ר בר לוי את אחת ויחידה. את הכי טובה בכל מה שאת נוגעת בו. אוהבת אותך ומעריכה מאוד!" מטופלת ד"ר פאני בר לוי.

"פאני אהובה, ליוותה אותי בדרך לאמהות ובשני הריונות.תמיד זמינה, ענינית ומקצועית. לא יכלתי לבקש יותר." מטופלת ד"ר פאני בר לוי.

______________________________

"לאחר 4 לידות פתאום התחלתי לחוש במהלך פעילות גופנית בריחת שתן תוך מאמץ . התופעה הפריעה לי בחיי היום יום שלי . לאחר הטיפול בלייזר קיבלתי את חיי מחדש, איני חוששת יותר מהתופעות הלא נעימות וחזרתי לפעילות מלאה." מטופלת ד"ר גולד, דליפת שתן במאמץ.

שאלות ותשובות נפוצות לטיפולי אינטימה

אורך הטיפול הוא בין 10 דקות לרבע שעה. מדובר בשלושה טיפולים בפער של כחודש האחד מהשני להשגת התוצאה הטובה ביותר.

המטרה בטיפול אינטימה בלייזר היא לגרות את האזור המטופל ולגרום ליצירה של רקמות חיבור וכלי דם חדשים, התומכים באזור הנרתיק והסוגר של שלפוחית השתן. הטיפול נעשה בקליניקה של הרופא ללא צורך בחדר ניתוח, ללא צורך בהרדמה או כל אלחוש מקומי.

הטיפול אינו כרוך בכאב כלל. למטופלת תווצר הרגשת אי נוחות זמנית ומינימאלית של מעט עקצוץ וחום מקומי אשר חולף מהר מאוד.

הטיפול מתאים לנשים שחוות שינוי במצב הבריאות הגינקולוגי שלהן ואשר רוצות לשפר את המראה הגניטלי שלהם. הטיפול משפר משמעותית את המצב הבריאותי הגניטלי וכן מבדיקות שעשות 100% מהנשים שנשאלו דיווחו על שביעות רצון מהטיפול.

מלבד מעט אי נוחות של מספר דקות במהלך הטיפול מובטחת חזרה מידית לפעילות מלאה.

ישנה השתתפות של חברות הביטוח בטיפול. עם זאת יש לבדוק כל מקרה לגופו.

הטיפולים אינם מתאימים לנשים בהריון, נשים עם חשד לממאירויות גניקולוגיות, דימומים בלתי מוסברים או הסובלות מזיהומים פעילים בדרכי המין. שאר הנשים בהחלט מתאימות לטיפול, בעוד שמדובר על דליפות שתן ברמה קלה עד בינונית ורפיון דפנות נרתיק ללא צניחה משמעותית של הנרתיק. לגבי יובש נרתיקי וכאבים, הטיפול מתאים לכל הנשים.

להשלמת הסדרה נדרשים 3 טיפול במרווח של 3 שבועות האחד מהשני.

את תוצאות הטיפול רואים כבר לאחר הטיפול הראשון.

טיפולים נוספים שעשויים לעניין אותך >>

העלמת נימים וורידים באמצעות טכנולוגיות לייזר ובהזרקה - תוצאות החל מהטיפול הראשון.
טיפול בהתקרחות באמצעות PRP. טיפול איכותי, ללא תופעות לוואי עם תוצאות טובות.
הסרת קעקועים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הרבה יותר תוצאות בפחות טיפולים - PICOWAY
טיפול בצלקות וטשטוש צלקות לאחר ניתוח, צלקות קלואידיות, צלקות אקנה וחטטי אקנה
הסרת שיער בלייזר ללא צורך באלחוש עם תוצאות מהירות יותר מטכנולוגיות לייזר אחרות.
גלילה לראש העמוד