פלזמה תרפיה לשיער

טיפול בטסיות להצמחת שיער והתקרחות

בשנים האחרונות הפכו טיפולי השתלת שיער הפכו לשגרה של ממש בקרב האוכלוסיה בישראל. השתלות השיער מתבצעות בעיקר במדינות כמו טורקיה, ומדינות מזרח אירופאיות נוספות. ברוב הטיפולים פרוטוקל ההשתלה מורכב מטיפולי טסיות משלמים כתנאי לחיזוק זקיקי השיער המושתלים ולזירוז צמיחה של זקיקי שיער חדשים. 

ד"ר מיכל ישורון תסייע לך לעצור את ההתקרחות ולזרז צמיחה של זקיקי שיער חדשים באמצעות טיפול בטסיות לשיער. הייחודיות בטיפול היא בריכוז של טסיות הדם במהלך הטיפול – ריכוז של עד פי 5 מהרגיל בדם המוחדר לקרפרת, מזרז ומעודד צמיחת שיער. מומלץ להשלים את תהליך השתלת השיער עם טיפול ה-טסיות במסגרת H.CLINIC שיקום שיער, בשיתוף עם המרכז הישראל לטיפול בטסיות ובהתאם להמלצת ד"ר מיכל ישורון, מהמרפאה לשיקום שיער במרפאות H.CLINIC.

טיפול PRP

שלבי טיפול בהתקרחות עם טסיות

שלב א' – איסוף דם מגוף המטופל בכמות המתאימה לטיפול הנבחר. כמות הדם הנאספת הנה כבבדיקת דם שגרתית.

שלב ב' – העברת הדם למבחנה ייעודית, המסוחררת בצנטריפוגה מיוחדת. למבחנה ג׳ל הפרדה ייחודי, באמצעותו ניתן לקבל פרופיל ביולוגי אופטימלי בטסיות . פעילותם של ג׳ל ההפרדה והצנטריפוגה תאפשר בידוד של תאי הדם האדומים ותפחית באופן ניכר את הגורמים לתהליכים קטבוליים, הנקראים גרנולוציטים. בכך ניתן לייצר פלאזמה מעושרת ביותר, בעלת יעילות קלינית מוכחת. 

שלב ג' – בשלב השלישי והאחרון, האורך כ-20 דקות, מוחדרת הפלאזמה המעושרת לקרקפת המטופל בהליך פשוט ומהיר יחסית. הפלאזמה המועשרת מוחדרת לקרקפת, ומגיעה לשורשי השיער, בכך מזרזת צמיחת שיער מחודשת. זיכרו כי לדם שלנו יכולות ריפוי משמעותית. שיטת הטסיות מבוססת על יכולת הדם העצמי להביא להתחדשות עצמית בצורה טובה ומשמעותית.

שימור ושיקום שיער

על מנת לשמר את תוצאות השתלת השיער, התדירות המומלצת של טיפולי שיקום שיער באמצעות טסיות – היא בדרך כלל מדי 3 חודשים לאחר ההשתלה. הטיפול תומך בתהליך ההשרשה ובחיזוק השיער המושתל. כמו כן, יש לו השפעה על צמיחה של שורשי שיער חדשים בקרקפת מעבר לזקיקי השיער שהושתלו. שילוב של תהליך השתלת שיער יחדיו עם טיפול משלים באמצעות טסיות יביא למיצוי מקסימלי של תהליך השתלת השיער, עצירת הקרחות וזירוז צמיחה של שיער חדש. המרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה מטפל בטסיות לטיפול שיקום שיער בארץ בשיתוף פעולה עם מרפאות השתלות שיער וכן המרכז הישראלי לטיפול בטסיות, אשר מבצע את הטיפולים במטופליו ובמטופלים נוספים שעברו הליך של השתלת שיער.

מאמרים נבחרים - טיפול בהתקרחות

חוות דעת לקוחות בשיתוף פורטל הרופאים MedReviews:

"קיבלתי טיפול בטסיות לאחר השתלת שיער. אציין את היחס האישי והחם שקיבלתי. הטיפול היה מקצועי בליווי הסברים מפורטים בכל שלב הטיפול. המהלך היה רגיש ועדין ולא הרגשתי את הזריקות. ממליצה לכם בחום לפנות ולקבל את הטיפול. ניתן לפנות אלי באופן אישי לקבלת המלצות."
ריקי, ירושלים, 5/5
טיפול בטסיות
''ד"ר ישורון רופאה מדהימה, מקצועית, יסודית ואכפתית. והתוצאות היו מדהימות באמת. שמח שהיה לי את המזל להגיע אליה.
רם, תל אביב, 4.9/5
טיפול בטסיות
''ד"ר ישורון רופאה מקצועית ואכפתית, מאוד חששנו מהטיפול אבל בזכות המקצועיות והבטחון שמיכל שידרה הטיפול עבר על הצד הטוב ביותר והתוצאות ישר נראו לעין, רואים שאכפת לה מהמטופלים מבריאותם ומהתוצאה הסופית, מומלצת ביותר!"
גיל, הוד השרון, 5/5
טיפול בטסיות

עמוד זה בנושא טיפול בהתקרחות וטיפול באובדן שיער נכתב ונערך על ידי צוות המרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה וצוות הרופאים והמטפלים שלנו וביניהם ד"ר מיכל ישורון בעלת ניסיון רב בטיפול בטסיות. הצוות שלנו בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים ברפואה, בטיפולים אסתטיים ובשירות לקוחות. במרפאת H.CLINIC אסתטיקה ובמרפאת H.CLINIC ילדים ומתבגרים מבצעים טיפולים רבים מבוססים טכנולוגיות לייזר וחומרי מילוי מובילים ואיכותיים. מרפאות H.CLINIC הוכרו על ידי חברת הטכנולוגיות העולמית המובילה קנדלה כמרכז מצויינות רפואי ארציתאריך עדכון אחרון: 10.9.2020

גלילה לראש העמוד