מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים ללא ניתוח

טיפול בסנטר כפול, חיטוב קו לסת ומתיחת הפנים ללא ניתוח בטיפול אחד. באמצעות טכנולוגיית הפרופאונד, 100% מהמטופלים דיווחו על שינוי לאחר הטיפול. למה? כיוון שהטיפול מביא לשינוי מהותי באלסטין, בקולוגן ובייצור חומצה היאלורונית בגוף יחדיו. 

תארו לכם שתוכלו למצוא דרך להגדיל בצורה משמעותית ובמקביל: ייצור הקולוגן, יייצוק אלסטין  וחומצה היאלורונית בעור הפנים והצוואר שלכם המשמעות היא לקבל תוצאות של מיניליפיט לפנים שלכם בלי ניתוח פלסטי – פריצת דרך ללא ספק!

עור רפוי בפנים, סנטר כפול, צוואר עם עור נופל (צוואר הודו), הם בעיה גדולה כשזה מגיע להתבגרותנו, ואין באמת הרבה מה לעשות נגד זה, אלו החיים שלנו. אך באמצעות טיפול מדהים אפשר למצק ולחטב את קו הלסת והצוואר וכן החלק התחתון של הפנים. באמצעות טכנולגיית גלי רדיו (RF) אנחנו מצליחים בצורה טובה מאוד לטפל בעור עודף בחלק התחתון של הפנים, קו הלסת ואף הצוואר ולקטין קפלים ועובי בעור הצוואר.

6 חודשים אחרי טיפול מתיחת פנים וצוואר

6 חודשים לאחר טיפול מתיחת פנים וצוואר

הטיפול המיוחד מבוצע באמצעות טכנולוגיית הפרופאונד (PROFOUND), טיפול מהווה את הטיפול הקרוב ביותר לניתוח מתיחת פנים, אך הוא מבוצע כתחליף ניתוח ללא צורך בניתוח פלסטי מורכב. הטכנולוגיה מצליחה באמצעות הטמפרטורה הנכונה לייצר התצטמקות קולוגן בגוף ובתוך כך ולזרז באופן מיידי ייצור קולוגן חדש, תהליך שלוקח 4 עד 10 שבועות, ואת התוצאה הסופית ניתן לראות ברמה של 3 עד 6 חודשים.

איך זה עובד?

המכשיר פועל בטכנולוגית גלי רדיו ומחטים זעירות. באמצעות הטכנולוגייה מחדירים קבוצה של מחטים זעירות לעור ומעלים את הטמפרטורה בהן עד לרמה של 67 מעלות. בטמפרטורה זאת מצליח הגוף תהליך של שחזור קולגן ואלסטין שמביא לתוצאה הסופית של הטיפול. הייחודיות של הטכנולוגייה היא בכך שהיא יכולה לטפל גם בעור עודף וגם בשומן עודף באזורים הנדרשים.

תוצאות הטיפול:

  • טיפול בגלי רדיו הנעשה בצורה מדוייקת מצליח לייצר מיצוק / חיטוב / מתיחה של עור הפנים וקו הלסת
  • טוב יותר מכל טכנולוגיות דומות אחרות – טיפול שנותן לפנים מראה צעיר ומוצק.
  • הטיפול מבוצע פעם אחת בלבד ללא צורך בסדרה של טיפולים.
  • רמת הכאב בטיפול לעומת טכנולוגיות אחרות שונה לחלוטין. בשילוב אילחוש מקומי חווית הטיפול היא מצויינת.

חתך רוחב – טכנולוגיית הפרופאונד:

טיפול חיטוב קו הלסת והצוואר יכול להוות תחליף משמעותי לניתוח הפלסטי - ללא הרדמה, ללא כאב רב, וללא זמן החלמה ארוך

תמונות לפני ואחרי טיפול מתיחת פנים ללא ניתוח

גלילה לראש העמוד