פיסול אף

האף הוא מרכז הפנים שלנו, האיבר הראשון שבולט במראה שלנו ולכן צורתו משפיעה רבות על אסתטיקת הפנים, על מראה הפנים, על תחושת הביטחון ועל מדד היופי שלנו בעיני עצמנו. בעבר, ניתוח פלסטי באף היה כרוך בהליך כואב ולעיתים מפחיד של ניתוח המלווה בסכנות, תופעות לוואי, בתקופת החלמה ארוכה המלווה בכאבים, בסבל ובקושי במידה ונדרש צורך בתיקון ניתוח פלסטי אשר לא צלח. במרפאות H.CLINIC אסתטיקה ניתן לעבור טיפול פיסול אף ללא ניתוח באמצעות חומרי מילוי, חומצה היאלורונית המותאמת לטיפול באף. במאמר זה צוות הרופאים שלנו יסביר למי מתאים פיסול אף ללא ניתוח, נסביר על יתרונות הטיפול לצד החסרונות שלו, תופעות הלוואי, ולבסוף על חשיבות ניסיונו של הרופא המבצע את הטיפול בשילוב חומצה היאלורונית.

במה יטפל הרופא בפיסול האף?

פיסול אף הוא הליך רפואי אסתטי פשוט, ללא הרדמה מלאה, בעיקר הרדמה מקומית. הרופא יטפל בשקעים באף, בחוסר סימטריה במבנה האף, בהחלקת גבשושיות ויכול אף לתת מענה לתיקון ניתוח פלסטי שלא צלח. פיסול אף ללא ניתוח כרוך בהזרקת חומצה היאלורונית ללא התערבות ניתוחית. הרופא המנוסה מזריק חומצה היאלורונית לאף בהתאם למבנה הפנים ותאום ציפיות עם המטופל. הטיפול נועד כדי לשוות לאף מראה אסתטי אידיאלי ולתקן אותו ללא ניתוח (באף "נשרי" למשל, יוזרק חומר לשורש האף כדי ליישר אותו).

פיסול אף - למי זה מתאים?

ראשית, חשוב לדעת, בילדות ובנעורים האף שלנו ממשיך לגדול, להשתנות ולקבל תצורה סופית, לכן מומלץ להגיע לייעוץ לפני תיקון לא לפני גיל 16, שבו לרוב מגיע האף לצורתו הסופית. פיסול אף מתאים לכל אדם החושש מהתמודדות עם ניתוח פלסטי באף, עם הכאב הכרוך בניתוח ומי שאינו יכול להגביל את עצמו בתקופת ההחלמה הנדרשת לאחר ניתוח פלסטי, אך בכל זאת מעוניין לשנות את צורת אפו ולעצבו מחדש. בנוסף, הטיפול  מתאים למי שעבר עבר ניתוח אף בעבר ואינו מרוצה מהתוצאה שהתקבלה וסובל משקעים או סובל מחוסר סימטריה באף.

ייתרונות מול חסרונות פיסול אף

יתרונות הטיפול פיסול אף ללא ניתוח אמנם עולים על חסרונותיו, אך כמו בכל הליך רפואי אסתטי, חשוב להיות מודעים גם לחסרונותיו של הטיפול. פיסול אף ללא ניתוח הוא הליך זמני, ויש לקחת בחשבון שכדי לשמר את התוצאה יש לחזור על הטיפול מידי 12-18 חודשים, תלוי בסוג החומצה ההיאלורונית. בנוסף, ניתן לתקן כל פגם באף. ניתן יהיה לתקן, לפסל מחדש, שקעים או בליטות בעזרת פיסול אף בחומצה היאלורונית, אך שינוי צורת הנחיריים או הקטנת האף, אלו פעולות שקשה יותר להשיגן בעזרת פיסול אף ללא ניתוח.

תופעות לוואי לטיפול פיסול אף

פיסול אף ללא ניתוח הינו הליך פשוט ומהיר שאינו צפוי לגרור תופעות לוואי משמעותיות. יחד עם זאת, אצל חלק מהמטופלים יכולים להופיע כאבים שניתן לטפל בהם בעזרת נוגדי כאב או נפיחות החולפת לאחר מספר ימים. בנוסף, יכולים להופיע שטפי דם או בצקות אשר יחלפו מעצמם תוך שבועיים. מקרים נדירים יותר כמו אלרגיה, גבשושיות או זיהום יטופלו בהמסת החומר המוזרק. ברוב המקרים הטיפול מסתיים בחזרה מיידית לשגרה, ללא תופעות לוואי או תסמיני החלמה.

כמה זמן מחזיק פיסול אף?

פיסול אף בחומצה היאלורונית מחזיק מעמד שנה עד שנתיים. חומצה היאלורונית מתפרקת בגוף באופן טבעי ולכן יש לחזור על ההליך בכל שנה עד שנתיים. במרפאות שלנו ישנן סוגים שונים של חומצות בהם נעשה שימוש בפיסול אף בחומצה היאלורונית, ביניהם: ג'ובידרם, רסטילן, רוואנס, בלוטרו וסטילאז'. חשוב להיוועץ ברופא מנוסה, מתמחה בתחום פיסול אף אשר מתאים את סוג החומצה, אופן ומיקום ההזרקה למבנה הפנים לקבלת התוצאה הרצויה.

כמה עולה פיסול אף ללא ניתוח?

מחיר פיסול אף ללא ניתוח משתנה ממטופל למטופל ותלוי בסוג החומר המוזרק, בכמות המזרקים בהם משתמש הרופא בזמן הטיפול. בפגישת הייעוץ יינתן המחיר לפיסול אף ויוסבר ההליך בדקדקנות ובמסירות על ידי צוות הרופאים והמרפאה, עם זאת נדרש לקחת בחשבון תקציב בטווח של 1,600 ש"ח ועד 3,200 ש"ח לטיפול. פיסול אף ללא ניתוח הינו הפתרון המושלם עבור מי שמעוניין לשנות את צורת אפו ומראה פניו אך לא מעוניין בהליך מסורבל, כואב ובלתי הפיך הכרוך בהרדמה מלאה או עצירת שגרת החיים. הרופאים של מרפאות H.CLINIC ביצעו כבר מאות טיפול פיסול אף ללא ניתוח, עם ניסיון במאות מטופלים מרוצים שממשיכים לקבל שירות פרימיום במרפאות שלנו.

לפגישה עם הרופא שלנו

גלילה לראש העמוד