הסרת קעקועים – PICOWAY

טכנולוגיית הפיקו לייזר - המובילה בהסרת קעקועים

אין טכנולוגיה דומה באיכות שלה, בתוצאות שלה וביכולת שלה להביא ליותר תוצאות בפחות טיפולים - PICOWAY היא הטכנולוגיה המובילה בשוק

ישנן טכנולוגיות לא מעטות להסרת קעקועים בלייזר אשר התפתחו מאוד עם השנים. טכנולוגיות מתקדמות להסרת קעקועים בלייזר הן בודדות והם משתנות ומתפחות עם הזמן מבחינת מהירות הלייזר ואיכות התוצאות אותן היא מאפשרת. היום, הטכנולוגייה יעילה ביותר והאיכותית ביותר להסרת קעקועים הוא מכשיר ה-PICOWAY. לטכנולוגיית ה-PICOWAY מובנים 3 אורכי גל שונים, בעלי פולסים קצרים ומהירים ביותר (מהירים פי 1000 ממכשירים אחרים), וכן בעלי עצמת פולס גדולה במיוחד, בטח בהשוואה לטכנולוגיות אחרות.

  • אורך גל 1064 – להסרת קעקועים בגוונים שחור, סגול, כחול כהה וחום
  • אורך גל 532 – להסרת קעקועים בגוונים אדום, צהוב, כתום
  • אורך גל 785 – להסרת קעקועים בגוונים ירוק, כחול בהיר, טורקיז

PICOWAY היא טכנולוגיית לייזר אשר פותחה ומיוצרת על ידי חברתה סינרון קנדלה העולמית, חברה המובילה בתחום פיתוח טכנולוגיות לייזר לטיפולים רפואיים ואסתטיים. הטיפול בטכנולוגיית הפיקו הוא טיפול בטוח, אינו כרוך בכאב שאינו נסבל, והחזרה לשגרה מיידית, ללא זמן החלמה.

 

הטכנולוגיה מסוגלת לזהות באופן סלקטיבי את הקעקוע ולטפל בו בלי לפגוע בעור מסביב לקעקוע. מכשיר ה-PICOWAY מצליח לייצר הרבה פחות חום ממכשירים אחרים להסרת קעקועים, דבר אשר מוביל לטיפול בטוח יותר עם הרבה פחות תופעות לוואי. לאחר הטיפול גוון/צבע הקעקוע יכול להשתנות מעט כחלק מתהליך הטיפול, בנוסף הקעקוע יכול להתבהר בצורה זמנית בסמוך לכל טיפול ולעבור תהליך של התבהרות מיום ליום בין טיפול לטיפול.

 

הטכנולוגייה מצליחה להסיר קעקועים בכל הצבעים בצורה יעילה (למשל הצבע הירוק והכחול הבהיר שקשה בדרך כלל להסרה). טכנולוגיית ה- PICOWAY  מצליחה לפרק את הקעקוע לחלקיקים זעירים באמצעות פולסים של טריליונית השנייה מאפשרת להיפרד מהקעקוע ביעילות וללא תופעות לוואי. לפיכך בשל היכולות הטובות ביותר של טכנולוגית ה-PICOWAY מיטב המרפאות בעולם בוחרות בו כטכנולוגיית הדגל שלהם. לטכנולוגיה אישורי משרדי הבריאות השונים: מאושר FDA, מאושר CE, מאושר על ידי משרד הבריאות.

אז מה הייתרונות המרכזיים בטיפול ב-PICOWAY להסרת קעקועים?

  • תוצאות מהירות יותר בפחות טיפולים מטכנולוגיות אחרות
  • הסרת קעקועים כהים והסרת קעקועים צבעוניים וכן קעקועים עמידים אשר בעבר טופלו בלייזר אחר.
  • הסרה לאחר מספר מועט של טיפולים יחסית לכל הטכנולוגיות האחרות.
  • נוחות טיפול אופטימלית היות והלייזר הוא לייזר קר.
  • חזרה מיידית לשגרה.
  • הסרת הקעקוע בלייזר מתאימה לכל סוגי הקעקועים ומאפשרת הסרה שלהם לצמיתות לאחר מספר טיפולים.
גלילה לראש העמוד