רפואה רגנרטיבית

שיפור ניכר בצמיחת השיער ובעצירת הנשירה. טיפול חדשני ומשמעותי להתקרחות ולהצמחת שיער - מיקרו שתלים הנלקחים בדגימה מקו השיער באזור מוסתר ומוזרקים בחזרה לאזור ההקרחה.

מיקרו-שתלים הנלקחים בדגימה מקו השיער באזור מוסתר, מוזרקים בחזרה לאזורי ההקרחה באנשים עם הקרחה אנדרוגנית ומביאים לשיפור ניכר בצמיחת השיער של המטופלים בעל שיעור הצלחה גבוה

רפואה רגנרטיבית לטיפול בהידללות שיער והקרחה

התקרחות גברית נפוצה בעיקר בקרב גברים. רוב הגברים הסובלים מהתופעה, המקריחים ומידללי השיער יסבלו מנסיגה מסוימת של קו השיער הקדמי ונסיגת שיער בצידי הראש, מה שאנחנו קוראים "מפרצים", לאחר גיל ההתבגרות. כ-80% מהגברים מדווחים על דרגה כלשהי של התקרחות עד גיל 70.

יש שני גורמים עיקריים להתקרחות בקרב גברים

נטייה משפחתית (או גנטית) הינה הגורם המרכזי להתקחות בקרב גברים. הגורם השני הוא כתוצאה משינוי ו/או חוסר איזון הורמונלי.

התקרחות גברית היא תופעה שכיחה מאוד, אתה לא לבד

ההתקרחות הגברית מאופיינת בנסיגת קו השיער הקדמי והתקרחות הדרגתית של הקודקוד, או התקרחות שגורמת לירידה בצפיפות השיער באזור הקודקוד והצדעיים במקביל לצמיחת שיער תקינה בשולי צדי הקרקפת ובקרקפת האחורית בלבד. תהליך ההתקרחות הגברית קשור לתוצר העיבוד של טסטוסטרון – דיהידרוטסטוסטרון. אצל גברים שסובלים מהתקרחות נמצאו רמות גבוהות של האנזים שאחראי להפיכת טסטוסטרון לדיהידרוטסטוסטרון. דיהידרוסטרון מוגבר משמעותית בקרקפת של גברים הסובלים מהתקרחות והדבר מביא להיווצרות שערות קצרות ודקות יותר, ומעבר של זקיקי השיער לשלב המנוחה.

טיפול בהתקרחות כוללים תכשירים, תרופות והשתלת שיער

טיפולים בהקרחה כוללים תכשירים מקומיים, תרופות הניתנות דרך הפה, טיפולי PRP המוכרים, השתלות שיער ואף תחום חדש המטפל בהתקרחות ישירות דרך תאי הגזע – רפואה רגנרטיבית.

בשורה החדשה לטיפול בהתקרחות - רפואה רגנרטיבית (Regenerative Medicine)

תחום רפואה חדשני זה מתמקד בפתירת בעיות רפואיות, החלפה או חידוש של תאים, רקמות או איברים בגוף, בעזרת תאי המטופל עצמו. רפואה רגנרטיבית עושה שימוש בגישות חדשניות המשלבות רפוי גנטי, השתלת תאי גזע, השתלת תאי מקדימים (Progenitor Cells), הנדסת רקמות, תכנות תאים ורקמות והצליחה כבר להצמיח איברים כמו כבד ורקמות מוח. השיטה בה משתמשים במרפאות H.Clinic שיער פותחה במיוחד לצורך יישום קליני של מגוון טיפולים רגנרטיבים בהם נעשה שימוש במיקרו-שתלים של תאים מקדימים (Progenitor Cells) המתקנים רקמות ומחדשים אותן.

 

הטכנולוגיה כובשת בהצלחה רבה את השוק הרפואי הבינלאומי

הטכנולוגיה כובשת בהצלחה רבה בשנים האחרונות את השוק הרפואי הבינלאומי ונושאת אישורי FDA, CE, FMA ואישור אמ"ר. הטכנולוגיה שולבה בעבר בניתוחי שיניים, וכיום, היא מיושמת בהצלחה בתחומי רפואה רגנרטיבית רבים, כטיפול בפצעים קשיי ריפוי ושחזורי כירורגיה פלסטית. בנוסף נעשה שימוש בריגנרה ברפואה האסתטית לטיפול ב התקרחות גברית ושיער דליל אצל נשים,צלקות ולהתחדשות העור (Skin rejuvenation).

שימוש בתאים מגופו של המטופל הופך את הטיפול להצלחה

יתרון גדול של טכנולוגית ריגנרה הינה שהטיפול הינו אוטולוגי, כלומר מגופו של המטופל, שהוא גם התורם וגם המקבל של התאים, דבר המבטיח 100% הצלחה בקלטית השתלים, ללא תופעות לוואי או אלרגיות. טכנולוגיית ריגנרה מאפשרת התערבות ברקמות פגועות (כתוצאה ממחלה או טראומה) על ידי הפרדה באופן מכני של רקמות ביולוגיות כדוגמת העור, בתוך קפסולה חד פעמית.  הטיפול הינו חד פעמי, ובעל שיעור הצלחה גבוה ביותר.

ניתן לראות תוצאות מהטיפול לאחר מספר חודשים

טיפולים נוספים שעשויים לעניין אותך >>

העלמת נימים וורידים באמצעות טכנולוגיות לייזר ובהזרקה עם תוצאות החל מהטיפול הראשון.
חיטוב קו הלסת והצוואר בטיפול אחד. 100% מהמטופלים דיווחו על שינוי לאחר הטיפול. הטיפול מביא לשינוי מהותי באלסטין, בקולוגן ובייצור חומצה היאלורונית בגוף.
הסרת קעקועים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הרבה יותר תוצאות בפחות טיפולים - PICOWAY
טיפול בצלקות וטשטוש צלקות לאחר ניתוח, צלקות קלואידיות, צלקות אקנה וחטטי אקנה
הסרת שיער בלייזר ללא צורך באלחוש עם תוצאות מהירות יותר מטכנולוגיות לייזר אחרות.
גלילה לראש העמוד