הרמת לחיים חומצה היאלורונית

הרמת לחיים בחומצה היאלורונית

בשנים האחרונות נשים וגם גברים בוחרים יותר ויותר לעשות טיפול הרמת לחיים בחומצה היאלורונית לאור היתרונות המשמעותיים של ההליך. אכן, במקום לפנות לניתוח פלסטי על כל המשתמע מכך מבחינת העלויות, והסיכונים, התוצאות הקבועות ומשך ההחלמה, מדובר בטיפול פשוט ובטוח ללא צלקות וללא החלמה מיוחדת. מאידך, ניתן להשיג בו תוצאות טבעיות ונאות בהתמודדות עם פנים שכבר מראות נפילה.

החומצה ההיאלורונית המיוצרת במעבדות דומה מאוד לזו הטבעית המיוצרת בגוף, כאשר התאימות הביולוגית הגבוהה מספקת רמת בטיחות מצוינת שמחזיקה לחודשים ארוכים ואף עד לשנתיים. בדרך זו ניתן להשיג מראה יותר צעיר ובריא בזכות עצמות לחיים יותר גבוהות, אך באופן שאינו משפיע על הבעות הפנים ומשתלב בצורה טבעיות והרמונית עם חזות המטופל/ת.

באילו חומרים מטפלים?

ד"ר גלינה סרשטיוק אומרת: "ראשית, חשוב להדגיש כי מלבד הרמת לחיים בחומצה היאלורונית ניתן להשתמש בחומרים נוספים, למשל שומן עצמי או תכשיר המבוסס על סידן הידרוקסיפטיט. לכל אחת מהאפשרויות הללו יש את היתרונות והמאפיינים שלה, וגם כאשר משתמשים בחומצה היאלורונית ניתן לבחור במוצרים, במינונים ובסמיכויות שונות. כך למשל, אחד התכשירים היותר נפוצים בפעולה זו הוא ג'ובידרם של חברת אלרגן, המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת ועל יותר משלושים שנות ניסיון של היצרנית. אלגן, יצרן מותג החומצה ההיאלורונית ג'ובידרם, ידועים בבטיחות הגבוהה שלהם, ובתוצאות ארוכות הטווח עם עשרות מיליוני טיפולים ברחבי העולם. מוצר פופולארי נוסף הוא רסטילן המשפר את איכות, מבנה וגמישות העור ומיוצר על ידי חברת גלדרמה משוויץ. גם במוצר זה כבר נעשה שימוש בעשרות מיליוני טיפולים, וישנם מחקרים רבים המוכיחים את תוצאות הטבעיות, הבטוחות וארוכות הזמן", כך טוענת ד"ר גלינה סרשטיוק מהמרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה.

תוצאות טבעיות מרשימות

אין ספק כי לעצמות הלחיים יש השפעה גדולה על מראה הפנים, וככל שהן יותר בולטות, גבוהות וחזקות – אך כמובן באופן טבעי ולא מוגזם – כך הדבר נחשב ליפה ובריא יותר בתרבותנו. הבעיה היא שעם הזמן ישנה ירידה במידת הבליטה של עצמות הלחיים וכך מתקבלים פנים יותר שטחיות ומבוגרות, נעדרות פרופורציות וסימטריה נאה. לפיכך, הטיפול בחומצה היאלורונית מספק מענה מצוין על ידי שחזור של נפחי הלחיים, הרמה של הפנים ושיפור של הסימטריה, דבר המשפר ואף משחזר את המראה הצעיר. כל זאת בטיפול קצר יחסית שאינו ניתוחי, בעל תופעות לוואי מעטות אם בכלל ומינימום כאבים או אי נוחות למטופל/ת.

ייעוץ לטיפול בעצמות לחיים

חשוב לדעת שב- H.CLINIC אסתטיקה עושים שימוש במוצרי חומצה היאלורונית הטובים ביותר בשוק, לרבות רסטילן וג'ובידרם, העומדים בכלל התקנים ונושאים את כל האישורים הנדרשים. בנוסף, נשמח לספק למעוניינים פרטים אודות מתיחת פנים ללא ניתוח המבוססת על טכנולוגיית גלי הרדיו. לקבלת הצעת מחיר טלפונית ולקביעת פגישה במרכז שלנו, הנכם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ אונליין או לפגישה אישית עם הרופא המטפל ב-0737943560 או בווטסאפ.

קליק ומתחילים אונליין

  • לקבלת הצעת מחיר טלפונית או התייעצות

    073-7943560

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מאמר זה נכתב ונערך על ידי צוות המרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה וצוות הרופאים והמטפלים שלנו וביניהם ד"ר מיכל ישורון. הצוות שלנו בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים ברפואה, בטיפולים אסתטיים ובשירות לקוחות. במרפאת H.CLINIC אסתטיקה ובמרפאת H.CLINIC ילדים ומתבגרים מבצעים טיפולים רבים מבוססים טכנולוגיות לייזר וחומרי מילוי מובילים ואיכותיים. מרפאות H.CLINIC הוכרו על ידי חברת הטכנולוגיות העולמית המובילה קנדלה כמרכז מצויינות רפואי ארציתאריך עדכון אחרון: 19.4.2021.

גלילה לראש העמוד