קמטים מעל לשפה העליונה – קמטי ברקוד

קמטים מעל השפה

קמטים מעל השפה העליונה שלך לא גדולים, הם אפילו די קטנים, אבל הם בהחלט מפריעים מאוד תוך כדי התבוננות במראה או צפייה בסלפי. הגיל, החשיפה לשמש והעישון הם הגורמים המרכזיים לקמטים אלו, אך היתרון הגדול הוא שהם ניתנים לטיפול, אפילו לטיפול טוב מאוד. מדוע נוצרים הקמטים? איך מטפלים בקמטים בשפה? כמה זה עולה?

על הטיפול:

זמן הטיפול? 25-40 דקות.

כמה טיפולים? טיפול בודד. אנו מציעים תיקונים במידת הנדרש השלמה במסגרת ביקורת עם הרופא המטפל.

רמת הכאב? הטיפול כמעט ולא מורגש עם אילחוש מקומי.

כמה זמן נשמרות התוצאות? בטיפול בחומצה היאלורונית התוצאה נשמרת עד 18 חודשים (תלוי בסוג החומצה).

כמה עולה טיפול בקמטים מעל השפה? החל מ-1000 ש"ח, נשמח לספק לך הערכת מחיר טלפונית השאירי פרטים בטופס באתר. 

מדוע נוצרים קמטים מעל השפה?

קמטים המופיעים מעל השפה בצורה קווים דמוי ברקוד. הקמטים הללו שכיחים מאוד אצל נשים וגברים המעשנים, וכן כתוצאה מהתבגרות העור שלנו. השפתיים שלנו משמשות אותנו במהלך החיים למספר רב של מטרות, בין היתר לטובת דיבור והבעות פנים. ככל שאנחנו מתבגרים, עם הזמן, השרירים המניעים את השפתיים "מזדקנים" ומתנוונים וכך גם העור שלנו הופך להרבה פחות אלסטי, יותר רפוי ולכן מראה מקומט. השילוב הזה של הזדקנות העור והניוון השרירים שלנו גורם להופעה של קמטים מעל השפה העליונה מוקדם יותר מאשר באזורים אחרים בפנים שלנו. חשיפה ממושכת לקרני השמש, תזונה לא מתאימה וכן עישון יזרזו את התהליך ויביאו את העור מעל השפה העליונה להיראות מקומט מהר יותר.

לטפל בקמטים לפני שהם עמוקים

קמטי הברקוד, כפי שתארנו לעיל מאופיינים כמעין חריצים או חרכים מעל השפה העליונה. קמטים אלו ניתנים למילוי באמצעות חומרי מילוי כל זמן שהם אינם עמוקים מידי  – במצב זה כדאי להתחיל בטיפול. כאשר הקמטים עמוקים מידי, מומלץ לגשת לתהליך של פילינג, פילינג מאפשר קילוף של שכבות העור בצורה עמוקה יותר ואף יעלים אותם בצורה משמעותית.

היכן להזריק? כמה להזריק? ומה הדרך להגיע לתוצאות הרצויות לך? צוות הרופאים והמטפלים במרפאות H.CLINIC מאפשר לך להגיע לתוצאות טובות ואפקטיביות בטיפול מילוי קמטים מעל השפה העליונה. אנחנו רופאים העוסקים במילוי קמטים באמצעות חומרי מילוי וטכנולוגיות לייזר רפואיות תחת קורת גג אחת במרפאות H.CLINIC אסתטיקה. לקבלת מיידע נוסף וקביעת פגישת התייעצות מול הרופא המטפל או בהתייעצות אונלין צרו קשר עם המרפאה או השאירו פרטים בטופס.

שיטות טיפול בקמטים מעל השפה העליונה

הטיפול בקמטים המופיעים מעל השפה תלוי מאוד בעומק שלהם בעור ובתיאום הציפיות לגבי התוצאה הסופית. ככל שהקמטים עמוקים יותר, נדרש טיפול באמצעות שיטה "אגרסיבית" יותר על מנת להשפיע בצורה טובה על השיקום וטשטוש שלהם. הטיפול בקמטי הברקוד מתבצע בעיקר על ידי טיפולי פילינג, הזרקת שומן עצמי והזרקה של חומצה היאלורונית לקמטים מעל השפה העליונה.

טיפולי פילינג כימי או פילינג לייזר CO2 – טיפול זה מצליח לשייף בצורה טובה קמטים עמוקים בעור ולהביא לטשטוש טוב מאוד של אחוז גבוה מאוד של הקמטים. כמו טיפול זה מאפשר שימור ארוך טווח של הטיפול. החיסרון בטיפול באמצעות פילינג לייזר הוא בזמן ההחלמה הארוך יסית לטיפול באמצעות הזרקה של חומרי מילוי.

הזרקת שומן עצמי – חומרים הנלקחים מהגוף של המטופל ומוזרקים לאזור הקמטים מעל לשפה העליונה.

חומרים אנ-אורגניים – אלו הם חומרים סינטטיים לחלוטין כדוגמת הסיליקון. החיסרון המרכזי בסיליקון הוא היותו טיפול בלתי הפיך.

הזרקת חומצה היאלורונית –לחומצה ההיאלורונית יש בגוף מספר תפקידים, שהעיקרי בהם הוא שמירה על נפח העור ועל הלחות שבו, בזכות היכולת של החומצה ההיאלורונית לספוח מים. הזרקת חומרים המבוססים על חומצה היאלורונית הם חומרי מילוי קמטים בטיחותיים מאוד המיוצרים על ידי עשרות חברות ברחבי העולם.

אפשר למנוע קמטים מעל השפה העליונה?

הדרך המומלצת לטפל בצורה איכותית בקמטים מעל השפה העליונה משתנה בין מטופל למטופל ותלויה בעומק של הקמטים – בכל מקרה ניתן לטפל בצורה טובה. קמטים רכים, קמטוטים מומלצים לטיפול באמצעות חומרי מילוי. לעומת זאת, קמטים עמוקים יותר, מומלץ לטפל באמצעות טכנולוגיות לייזר, בעיקר טכנולוגיות מבוססות CO2, טכנולוגיות אלו, מצליחות לשייף את העור בצורה טובה, ולהביא לשיקומו בצורה טובה מאוד.

שיפור מיידי בקמטים

טיפול נכון יביא לשיפור טוב של הקמטים מעל השפה העליונה ולמראה קרוב לטבעי של הפנים. תוצאות הטיפול בחומרי מילוי והזרקה ניתנות לבחינה כמעט באופן מיידי ומסתיים בצורה מלאה לאחר כשבועיים מתום הטיפול, טיפול באמצעות טכנולוגיות, דורשות תהליך של שיקום, כלומר קילוף של העור וצמיחתו מחדש, תהליך של מספר ימים עד שבועיים עד להחלמה ועוד מספר שבועות עד למראה החדש. 

קליק ומתחילים טיפול

  • לקבלת הצעת מחיר טלפונית או התייעצות

    073-7943560

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

כתבת בלוג זאת נכתבה ונערכה על ידי צוות המרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה וצוות הרופאים והמטפלים שלנו וביניהם ד"ר מיכל ישורון וד"ר גלינה שרסטיוק. הצוות שלנו בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים ברפואה, בטיפולים אסתטיים ובשירות לקוחות. במרפאת H.CLINIC אסתטיקה ובמרפאת H.CLINIC ילדים ומתבגרים מבצעים טיפולים שונים מבוססים טכנולוגיות לייזר וחומרי מילוי מובילים ואיכותיים. מרפאות H.CLINIC הוכרו על ידי חברת הטכנולוגיות העולמית המובילה קנדלה כמרכז מצויינות רפואי ארציתאריך עדכון אחרון: 04.05.21

גלילה לראש העמוד