השתלת שיער

ייתכן שהבעיה הקשה ביותר שמטרידה את הגבר הישראלי המצוי בנוגע למראה החיצוני שלו היא הקרחת שמתפתחת לו על הראש. כל גבר יוכל לספק לכם אין ספור תירוצים למה זו רק אשליה אופטית ומדוע הוא לא באמת מקריח: זו טעות מקרית של הספר שלו, זו תקופת אינטנסיבית עם הרבה לחץ ועומס בעבודה, ועוד שלל תירוצים. אבל בסופו של דבר, אם להודות על האמת, אצל הרבה מאוד גברים הקרחת פוגעת באופן משמעותי בתחושת הגבריות ובביטחון העצמי. כל אדם שיצא לסיבוב קצר ברחוב יוכל לחשוב שישראל היא מעצמת התקרחות עולמית מובילה. למזלם של אותם גברים, בשנת 2022 אפשר לטפל בבעיה. לא חייבים לעמוד מול המראה ולמדוד את קו השיער הנסוג או את המפרצים שהולכים וגדלים, אפשר פשוט לבצע השתלת שיער.

מה עושים בפועל בהשתלת שיער?

הפרוצדורה הכירורגית שמתבצעת בהשתלת שיער היא לקיחה של פיסת עור עם זקיקי שיער או של זקיקי שיער בודדים מחלק שעיר בגוף שנקרא האזור התורם, והשתלה של אותה פיסת עור או זקיקי שיער בודדים בחלק המקריח שנקרא אזור המקבל. טכניקת השתלת השיער נמצאת בשימוש בעיקר לטיפול בגברים בשלבי הקרחה שונים. אחד הרעיונות מאחורי השתלת שיער הוא העובדה שזקיקי השיער המושתלים בחלקים הקירחים של הראש נלקחים מאזורים בהם יש עמידות גנטית נגד הקרחה, מה שימנע הקרחה לאחר השתלת שיער. ניתן לבצע השתלת שיער גם לצרכים שונים כמו הסתרה אסתטית של צלקות. חשוב שתדעו, שבטכנולוגיות הקיימות כיום השתלת שיער מסוגלת להעניק מראה שיער שופע וטבעי.

השתלת שיער היא פתרון לכל החיים?

מדובר כמובן על שאלה טובה, שכדאי לשאול לפני שניגשים לטיפול בהשתלת שיער. בסופו של דבר מדובר על הליך רפואי ממושך במחיר של אלפי שקלים שדורש גם זמן החלמה, וברור שלפני הטיפול אתם רוצים לדעת לכמה זמן הוא יועיל. למרות הסיפורים ששמענו והתמונות שראינו, קשה לפעמים להאמין שהשתלת שיער היא פתרון מוחלט לבעיית ההתקרחות. חשוב שתדעו, שהשתלת שיער שהתבצעה באופן מקצועי ונאות על ידי רופא מומחה עם הסמכה, צריכה לשרוד במשך שנים רבות ללא חשש להקרחה. מסיבה זו חשוב מאוד להקפיד על בחירה בקליניקה אמינה ומקצועית המחזיקה את הציוד החדשני והמשוכלל ביותר, ובצוות רפואי מוסמך ומיומן.

נשירה אחרי השתלת שיער

נשירה אחרי השתלת שיער לא אמורה להדאיג אתכם, מכיוון שלאחר הטיפול ישנם כמה חודשי התאקלמות שבהם יש נשירת שיער. השיער המושתל אמור לנשור כ- 3 שבועות לאחר הטיפול, וכאשר מדובר בטיפול מוצלח בו הזקיקים נקלטו היטב שיער אמור להתחיל לצמוח תוך כ- 3 חודשים. כל עוד תקפידו על מעקב רפואי מלא וביצוע קפדני ומדויק של ההוראות שתקבלו מהרופא המשתיל לאחר הטיפול אין לכם שום סיבה לדאגה.

מי מתאים להשתלת שיער?

באופן דומה לשלל טיפולים רפואיים אחרים, גם השתלת שיער היא עניין של התאמה. ישנם אנשים שלא מתאימים להשתלת שיער. מסיבה זו כדאי לבצע בדיקות התאמה מקדימות לפני הטיפול, ולוודא שאתם נבדקים בקליניקה אמינה שלא תנסה לגרום לכם לבצע השתלת שיער למרות שהיא לא תהיה יעילה עבורכם רק כדי להרוויח על חשבונכם אלפי שקלים.

סוגי הטיפולים והשתלות השיער הקיימים כיום בשוק:

חשוב לזכור שהשתלת שיער היא מילה אחת למגוון רחב של טכניקות ושיטות טיפול והשתלה. הכנו כאן עבורכם רשימה קצרה של טכניקות הטיפול העיקריות שנמצאות כיום בשימוש כדי לעשות לכם סדר בבלגאן.

1. השתלת שיער בשיטת FUT – מה שעושים בשיטת FUT הוא חיתוך רצועת שיער מהאזור התורם באמצעות אזמל, בדרך כלל רצועת העור נלקחת מצידי הראש או מהקרקפת מכיוון שאלו אזורים בהם יש זקיקי שיער עמידים במיוחד, והסיכוי שינשרו נמוך. לאחר הסרת הרצועה מחלקים אותה לכמה חלקים קטנים, ואת אותם חלקים משתילים באזורים המקבלים. תהליך הטיפול בשיטת FUT מותיר לאחר הטיפול צלקת קווית שיכולה להגיע לקוטר מקסימלי של כ- 5 סנטימטר, צלקת שיכולה להיות בולטת לעין. לשיטה כמה חסרונות משמעותיים, והם: כמות נמוכה יותר של שתלים פוטנציאליים, ישנה סכנה שהטיפול ישפיע על כיוון צמיחת השיער וישנה אותו, יש חשש לחוסר אחידות באיכות השיער המושתל. למרות כל החסרונות חשוב לזכור שמדובר על שיטה איכותית וחדשנית, ובעיקר שכאשר השיער לא קצוץ מאוד אי אפשר להבחין בצלקות.

2. השתלת שיער בשיטת FUE – מה שעושים בשיטת FUE הוא קצירת כמות גדולה יותר של זקיקי שיער מהאזור התורם (שהוא אזור גדול הרבה יותר מהאזור התורם בשיטת FUT) וכך מעלים את מספר השתלים הרלוונטיים באופן מקסימלי. כל יחידת זקיקי שיער מועברת בנפרד ומושתלת באזור הנתרם. היתרון המשמעותי ביותר של טיפול בשיטת FUE הוא העובדה שהטיפול לא גורם לצלקות בולטות לעין, אלא לצלקות קטנות מאוד שאי אפשר להבחין בהן. יתרון משמעותי נוסף של שיטה זו הוא פוטנציאל שתלים גבוה באופן משמעותי, מכיוון שלא חייבים לקחת את הזקיקים ממקומות בראש בהם יש הרבה שיער שיסתיר את הצלקות שיגרום הטיפול.

3. השתלת שיער בשיטת DHI – מה שעושים בשיטת DHI זה קצירה מהירה מאוד של זקיקי שיער, והשתלה שלהם באופן ישיר ומיידי על הקרקפת, השיטה הזו נחשבת לשיטה המתקדמת ביותר והיעילה ביותר בעולם השתלות השיער. לשיטה יש כמה יתרונות בולטים, והם: הטיפול לא מלווה בכאב, הטיפול לא דורש גילוח של הראש, זווית ההשתלה מותאמת באופן מירבי לזווית צמיחת השיער הנוכחית, האחוז של הזקיקים שמצליחים להיתפס בקרקפת גבוה מאוד, זקיקי השיער מנוצלים באופן מקסימלי, תהליך ההחלמה מהיר מאוד, והשיטה מביאה לצפיפות שיער גבוהה מאוד.

4. השתלת שיער בשיטת DHI PRO – מה שעושים בשיטת DHI PRO זה שימוש ייחודי בלייזר רך בטכניקה מיוחדת. לשיטה יש כמה יתרונות משמעותיים, והם: הטיפול גורם להערה של זקיקי שיער רדומים, הטיפול גורם להאצה של מחזור הדם בקרקפת, מה שמסייע באופן משמעותי לזקיקי השיער המושתלים, והעובדה שהטיפול בשיטה זו משכך תהליכים דלקתיים שעלולים לפגוע בתהליך השתלת השיער.

האם ניתן לזהות שאדם עבר טיפול בהשתלת שיער?

השאלה האם ניתן לזהות את עקבות הטיפול משמעותית במיוחד כאשר מדובר על טיפול שנועד לפתור בעיה של מראה חיצוני. ברור שאין אדם שמעוניין להשקיע סכום כסף נכבד, זמן, ומאמץ, ולקבל בתמורה תוצאות בינוניות שיהפכו אותו לבדיחה אנושית מהלכת. בסופו של דבר, מי שפונה לביצוע השתלת שיער מעוניין לחזור למראה שיער טבעי ושופע. כדאי שתדעו, שבעזרת האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים שעומדים כיום לרשותם של המומחים שעוסקים בטיפולים בתחום, תוכלו להגיע למצב של מראה שיער טבעי לחלוטין. הבחירה של זקיקי השיער להשתלה והאפשרות ליצור מחדש את קו השיער השתכללה עד כדי כך שיכול להיות שאפילו הספר הקבוע שלכם לא יצליח לזהות עקבות של טיפול להשתלת שיער.

מדוע כדאי לבצע השתלת שיער במרפאות HCLINIC?

אם אתם סובלים מפגיעה בתחושת הביטחון העצמי בעקבות הקרחה, או סתם רוצים להעניק לעצמכם מראה שיער צעיר ושופע חשוב שתכירו את האופציה של השתלת שיער. השתלת שיער בקליניקה מקצועית אצל מומחה מיומן יכולה להביא אתכם לתוצאות שלא העזתם אפילו לחלום עליהן!

  • פגישות התייעצות ומערב רפואי עם הרופא המטפל בישראל, לא בזום, במרפאה.
  • הטיפול מתבצע על ידי רופא בסיוע צוות מסייע.
  • הטיפול לא כרוך בנסיעה מחוץ לישראל, ולא בימי החופשה הכרוכים סביבות.
  • לכל אורך התהליך תתקיים תקשורת ישירה עם מרפאת הרופא, ואיש קשר קבוע יעמוד בקשר עם המטופל.
  • עלות הטיפול תחרותית מאוד לטיפול מחוץ לישראל.

לפגישה התייעצות עם ד"ר מיכל ישורון

  • לקבלת הצעת מחיר טלפונית או התייעצות

    073-7943560

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
גלילה לראש העמוד