הסרת קעקועים – המדריך המלא

החלטתם להיפרד מהקעקוע? אתם רוצים לפנות מקום לקעקוע חדש? תהליך הסרת קעקוע הוא טיפול אסתטי רפואי לכל דבר וכך אנחנו מתייחסים לכך במרכז הרפואי שלנו. הטיפול בקעקוע מתבצע במרפאה באמצעות טכנולוגיית לייזר ייחודית מבית קנדלה (פיקו-לייזר). לפני הטיפול אנו נבדוק את התאמתכם לטיפול, נתאם מולכם ציפיות על כמות הטיפולים הצפויה, רמת מחיקת הקעקוע וכן עלות הסרת הקעקוע. אנו ממליצים לפנות זמן ולקרוא על התהליך, על הטכנולוגיה בשימוש המרפאה, המלצות לקוחות ותמונות לפני ואחרי הסרת קעקועים בלייזר. צוות המרפאה ישמח להעניק התייעצות אונליין להסרת הקעקוע, לספק לכם מידע רב על התהליך וכן לתת לכם הערכת מחיר טלפונית או בווטסאפ. הטיפול כרוך בהכנה, ייעוץ רפואי וליווי של צוות המרפאה.

הסרת קעקועים

מבצע חורף 2022 - 20% הנחה

מבצע לרוכשים סדרת טיפולים להסרת קעקוע או איפור קבוע. הסרת קעקוע בלייזר בטכנולוגיה המפרקת את כל צבעי הקעקוע שלכם לחלקיקים זעירים באמצעות פולסים של טריליונית השנייה – הלייזר המהיר בשוק. פעילות זאת מאפשרת להסיר את הקעקוע ביעילות וללא תופעות לוואי מיוחדות. המערכת שלנו כה מתקדמת כך שהמחקרים הקליניים מראים ש-PICOWAY מצליח בפעילות הסרת הקעקועים להסיר גוונים כהים, אדומים, צהובים, וירוקים ביעילות גבוהה יותר ובהרבה פחות זמן.

תקציר על הטיפול:

כמה זמן נמשך טיפול? כ-10 דקות + אלחוש

בכמה טיפולים מדובר? סדרת טיפולים 6-10 טיפולים

מה רמת הכאב? הטיפול מבוצע בסיוע אילחוש 

כל כמה זמן מבצעים טיפול? אחת ל-4-12 שבועות

מה עלות הטיפול? החל מ-150 ש"ח לקעקוע קטן

מאות לקוחות מרוצים

מרפאות H.CLINIC הם מרכז מצויינות רפואי. כמרכז מצויינות של חברת קנדלה העולמית, אנחנו מקפידים לבחור רופאים מובילים בתחום הפעילות שלהם, טכנולוגייה מתקדמת ביותר וצוות ניהולי לשירות לקוחות מוביל ואיכותי. בחירת מרכז רפואי לטיפול הסרת קעקועים היא בחירה חשובה ואנו נשמח לספר לך למה אנחנו חושבים שבמרפאות שלנו תוכל לקבל את השירות הטוב ביותר בשילוב מחיר משלם לתהליך הסרת הקעקוע.

יתרונות הפיקו-לייזר

הסרת קעקועים כהים – הסרת קעקועים צבעוניים וכן הסרת קעקועים עמידים אשר בעבר טופלו בלייזר אחר.

פחות טיפולים –  הלייזר המהיר בשוק, הסרת קעקוע לאחר מספר מועט של טיפולים יחסית לכל הטכנולוגיות האחרות להסרת קעקועים.

נוחות טיפול מירבית – לייזר קר הרבה פחות כואב בתהליך הסרת קעקועים.

חזרה מיידית לשגרה – מיד לאחר טיפול הסרת הקעקוע.

מחיקת קעקוע בלייזר – מתאימה לכל סוגי הקעקועים ומאפשרת הסרה שלהם לאחר מספר טיפולים.

מבצע חורף 2022 - 20% הנחה

המבצע לרוכשים סדרת טיפולים. ככלל, תהליך הסרת הקעקוע שלכם הוא קצר יותר ויעיל ובתוך סדרה של מספר טיפולים הצבעים הולכים ודוהים עד לתוצאה הרצויה. מספר הטיפולים תלוי במאפיינים שונים של הקעקוע שלכם: 

  • כמות הדיו בקעקוע
  • סוג הדיו
  • עומק הקעקוע בעור
  • אזור הקעקוע בגוף
  • צבע העור וגיל הקעקוע

סיפורי הצלחה בכל חודש

"להיכנס למרפאת H.CLINIC זאת חוויה של שירות מעולה, צוות מקסים וסבלני. אני עוברת טיפולים של הסרת קעקוע צבעוני ברגל. צוות מקצועי מאוד, מכונות החדישות ביותר הקיימות בשוק. ממליצה בחום. מתחילה גם הסרת שיער."
נויה מולאים, תל אביב 5/5
הסרת קעקוע
''בתהליך להסרת קעקוע ואני מאודדד מאוד ממליצה! קיבלתי יחס חם ומקצועי משיחת הייעוץ ועד גם הרבה חודשים אחרי בייחוד מאיוון המושלמת, אני באמת מאוד נהנית לבוא לכל טיפול ורואה שיפור ושינוי בכל טיפול. יש תמיד מענה כשצריך ובקיצור ממליצה בחום❤️"
מישל רובין, 5/5
הסרת קעקועים
''הגעתי לקליניקה בשביל הסרת קעקוע , הטיפול והיחס מקצועי מאוד. קבלתי את התוצאה שרציתי לאחר מספר טיפולים קטן . והקעקוע הוסר לחלוטין."
ר.פ., רמת גן 5/5
הסרת קעקוע בלייזר

באם לפגישת התאמה לטיפול הסרת קעקוע? בקשו לצפות בתמונות לפני ואחרי הסרת קעקועים הדומים לקעקוע שלכם. בדקוק שיש למרפאה טכנולוגיה המתאימה להסיר קעקוע בגוונים שלכם, אצלנו תוכלו למצוא מגוון תמונות לפני ואחרי הסרת קעקוע בלייזר באתר ובמרפאה  >>> לצפייה בגלריית תמונות לפני ואחרי. נוכל גם לספק מגוון סרטונים על התהליך בעמוד היוטיוב שלנו ובמרפאה. 

קעקוע קטן –  מחיר קטן. מחיר טיפול בודד בקעקוע קטן לטיפול בודד הוא עד 400 ש"ח. מחיר התחלתי לטיפול בקעקוע קטן הוא 150 ש"ח. מה נחשב לקעקוע קטן? קעקוע בגודל של עד כרטיס אשראי, יכול להיות קעקוע קטן יותר כמו: קעקוע אצבע, כמה נקודות קעקוע ועוד. 

קעקוע בינוני – מחיר בינוני. מחיר טיפול בודד בקעקוע בינוני נע בין 400 ש"ח לטיפול בודד ועד 750 ש"ח לטיפול בודד. מה נחשב לקעקוע בינוני? קעקוע בגודל של 2 כרטיסי אשראי או קעקוע בגודל של צמיד קטן.

קעקוע גדול – יקר יותר. מחיר טיפול בודד בקעקוע קטן נע בין 750 ש"ח לטיפול בודד ועד 1500 ש"ח לטיפול בודד. הסרת קעקוע שרוול צריכה להיות מתומכרת רק מול הקעקוע היות וישנם די הרבה גדלים וסוגים של קעקועי שרוול. מה נחשב לקעקוע גדול? קעקוע חצי שרוול, או קעקוע שהוא צמיד רחב על הרגל.  >> קרא עוד כמה עולה הסרת קעקוע?

כמה עולה הסרת איפור?

במסגרת פגישת ההתייעצות לפני טיפול מחיקת איפור קבוע במרפאה אנו בוחנים את התאמת המטופל לטיפול הסרת איפור קבוע בלייזר. כאשר בוחנים את מחיר טיפול באיפור קבוע בלייזר אנחנו בודקים מספר פרמטרים במקביל להתאמת הלקוח לטיפול. מה בודקים? כמה עולה? >> קרא עוד על הסרת איפור קבוע בלייזר

מה קורה כשלייזר לשיער פוגע בקעקוע?

טכנולגיית הלייזר להסרת קעועים עובדת על עקרונות דומים מאוד. לפיכך, במידה וקרן הלייזר שמסירה את השיער פוגעת בשוגג בקעקוע, עוצמת הלייזר תיבלע בדיו של הקעקוע, או לפחות בחלקו ותשפיע עליו בצורה של טשטוש שלו ו/או כוויה ו/או חימום יתר שיכול לגרום לצלקת או זיהום. >> קרא עוד מה קורה כשלייזר להסרת שיער פוגע בקעקוע שלך.

מה לבדוק לפני הטיפול

החלטתם לעשות קעקוע? השקיעו זמן רב בחשיבה, בחירת מכון הקעקועים ובסקיצה המתאימה לכם. עם הזמן, למרות המחשבה הרבה שעשיתם לפני ביצוע הקעקוע, יש סיכוי שתחליטו להסיר הקעקוע מסיבות שונות: הקעקוע לא רלוונטי, הקעקוע איבד מהצבע הטרי שלו או שהם רוצים לעשות קעקוע חדש במקומו – להחלטה זאת משמעויות רבות. מה חשוב לבדוק? טכנולוגיה, ניסיון המרפאה, שירות הלקוחות ומכון קוסמטי מול מרכז רפואי? >> קרא עוד מה חשוב לבדוק לפני טיפול הסרת קעקוע.

שנים של ניסיון

למרפאות H.CLINIC אסתטיקה, ניסיון של שנים בהסרת קעקועים באמצעות לייזר PICOWAY מבית קנדלה. מרפאות H.CLINIC אסתטיקה הם מרכז מצויינות רפואי ארצי המוביל בנורמות שירות, מקצועיות ותוצאות טובות למטופלים שלנו. במרכז הרפואי שלנו תוכלו למצוא את מיטב טכנולוגיות הלייזר להסרת קעקועים, פיגמנטציה, שיער, נימים, יבלות ועוד. ההצלחה שלנו נובעת מרמת השירות שלנו והרצון שלנו להביא את הלקוחות לשביעות רצון מלאה מהטיפולים השונים שלנו.

הרשם להסרת קעקוע

  • לקבלת הצעת מחיר טלפונית או התייעצות

    073-7943560

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

עמוד זה על הסרת קעקועים בלייזר נכתב ונערך על ידי צוות המרכז הרב תחומי לטיפולים בלייזר ואסתטיקה וצוות הרופאים והמטפלים שלנו וביניהם ד"ר אביקם הראלד"ר גלינה שרסטיוק ועוד. הצוות שלנו בעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים ברפואה בכלל, ובטיפולים אסתטיים בפרט. במרפאת H.CLINIC אסתטיקה ובמרפאת H.CLINIC ילדים ומתבגרים מבצעים טיפולים רבים המבוססים על טכנולוגיות לייזר וחומרי מילוי מובילים ואיכותיים. מרפאות H.CLINIC הוכרו על ידי חברת הטכנולוגיות העולמית המובילה קנדלה כמרכז מצויינות רפואי ארצי. תאריך עדכון אחרון: 03.05.2021.

גלילה לראש העמוד